Velykos Editos Mildažytės namuose: tradicijų neįveikia nė karantinas

ŽURNALAS TELEFONE
Edita Mildažytė ir sūnus Mykolas Vyšniauskas / Gretos Skaraitienės „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-03 11:00
Antras karantinines Velykas TV laidų vedėja ir prodiuserė Edita MILDAŽYTĖ (55) su jauniausiu sūnumi Mykolu VYŠNIAUSKU (21) ketina sutikti kiek kitaip nei pernai. Prieš metus net stalo neruošė – išvažiavo filmuoti dokumentinės juostos „Koronė“. „Tai buvo pirmos Velykos, kurių iš tikrųjų nebuvo. Antrų tokių nenoriu. Visgi kaip kiekvienas žmogus turiu limituotą laiką šioje žemėje, todėl nurodymų nesibūriuoti nepažeisiu, bet atsisakyti svarbių savo gyvenimo tradicijų nenoriu – ruošiu Velykas kaip seniau“, – prisipažįsta.

Šįkart prie viryklės stos ir jaunėlis Editos sūnus Mykolas, iki karantino Olandijoje krimtęs maisto technologijos mokslus. „Velykos man – gražiausia šventė. Gal net geresnė už Kalėdas, nes nėra išprotėjusio dovanų pirkimo laiko. Velykos siejasi ne su komercija, o su pavasariu ir šeima“, – tikina jis.

Per Velykas šiuose namuose susirinkdavo visi: Editos vaikai su savo antrosiomis pusėmis, šviesaus atminimo vyro Gintauto Vyšniausko sūnūs su draugėmis ar žmonomis, dar prisijungdavo Editos tėvai, giminaičiai, kartais net marčių tėvai. Žmonių sueidavo per trisdešimt. Edita sako, kad tokiai didelei kompanijai priruošti maisto nebūdavo sunku. „Žmogus suvalgo vieną kiaušinį, riekę kaimiškos duonos su sviestu – ir iš esmės jau pavalgęs...

Visą tekstą gali skaityti tik žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Išbandykite prenumeratą nemokamai, vėliau tik 4,99 € /mėn!

Kodėl verta prenumeruoti žurnalą ŽMONĖS telefono programėlėje?
  • Pirmas mėnuo nemokamas, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Prenumeratoriai naują žurnalą skaito pirmieji. Jau trečiadienio vakarą!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka.
Atsisiųskite ŽMONĖS programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvių.

Naujausi straipsniai