Velykiniuose „Chorų karuose“ sėkmė lydėjo Kauno chorą ir „Thundertale“, nepasisekė Panevėžiui

Kauno „Plieninis“ choras / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-05 19:29
Velykų vakarą TV3 televizija tiesiogiai transliavo šventinę šou „Chorų karai“ laidą, kurioje specialius pasirodymus žiūrovams dovanojo ne tik šešių miestų chorai, bet ir laidos vedėjai, komisijos nariai, svečiai. Šou pabaigoje paaiškėjo, kad mažiausiai simpatijų šįsyk gavo Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Vaitulionis, bet Velykų proga iš šou nepasitraukė niekas.

Prieš savaitę iš „Chorų karų“ pasitraukė Edgaro Lubio vadovaujamas Klaipėdos choras.

Kovą šou tęsė Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“, Tauragės krašto „Auksinis“ choras ir jo generolės – merginų grupė „Magnit“, Jonavos „Pavasario“ choras su generolu Arvydu Vilčinsku, Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Valuntonis, Šiaulių choras „Chameleonas“ su Laura Remeikiene ir ypatingasis choras „Feniksas“, vedamas Stano.

Sekmadienio vakarą į komisijos narių kėdes sėdo Vytautas Lukočius, Kristina Zmailaitė, Vitalijus Cololo, Vytautas Šiškauskas  ir R.Ščiogolevaitė.

Susumavus internautų, televizijos žiūrovų ir komisijos narių balsus paaiškėjo, kad mažiausiai simpatijų šioje laidoje pelnė Panevėžio choras „Vanilinis dangus“ ir jo generolas Virgis Vaitulionis, bet Velykų proga iš šou nepasitraukė niekas. Tai kitos laidos metu bus susumuoti dviejų laidų rezultatai, o tada kažkam teks pasitraukti. 

Daugiausiai vertintojų simpatijų sulaukė kauniečiai: Kauno „Plieninis“ choras ir jo generolai – grupė „Thundertale“.

Trečiosios „Chorų karų“ laidos rezultatai
Trečiosios „Chorų karų“ laidos rezultatai

Šventinėje „Chorų karų“ laidoje skambėjo populiariausi lietuviškų grupių ir dainininkų hitai: „69danguje“, Džordanos Butkutės, Nedos, Kąstyčio Kerbedžio, „B‘avarijos“, Arvydo Vilčinsko dainų interpretacijos.

Chorų generolai su savo kariaunomis ir vėl kovojo dėl auksinio papildomo balo. Vakaro konkurso „Atspėk melodiją“  dainų tema – pavasaris.

Trečiosios „Chorų karų“ laidos rezultatai
Trečiosios „Chorų karų“ laidos rezultatai

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai