„Velomaratonui“ neatsispyrė žinomi žmonės: varžėsi ir Igoris Kofas, ir Rolandas Mackevičius

Šaltinis: Žmonės.lt
2016-08-21 14:55
AA

Sekmadienį sostinės centrą okupavo dviratininkai – „Velomaratone“ varžosi šimtai profesionalų ir mėgėjų. Tarp dviračių entuziastų – ir žinomi veidai.

9 valandą ryte startavus profesionalų „Toyota SPORT“ važiavimui, 100 kilometrų lenktynes Vilniaus gatvėmis laimėjo „Staki-Baltik vairas“ atstovas Paulius Šiškevičius. Dešimt ratų Vilniaus gatvėmis sportininkas įveikė per 2 valandas 21 minutę ir 55 sekundes. Šimtąja sekundės dalimi vėliau finišo liniją kirto antrą vietą užėmęs nugalėtojo komandos draugas Venantas Lašinis.

50 kilometrų moterų važiavime greičiausia buvo Inga Aukselytė (1:17:04), antrą vietą iškovojo Svajūnė Keburytė (1:19:57), trečia distanciją įveikė Ernesta Tubytė (1:19:57).

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip Benedikto Vanago duše gimusi idėja tapo „Velomaratonu“

Vilniuje vykstančiam „Velomaratonui“ neatsispyrė ir žinomi veidai. 14 valandą startavo mėgėjų varžybos. Savo jėgas bandė ir žinomi vyrai.

Čia riedant dviračiu buvo galima pamatyti „Lemon Joy“ lyderį Igorį Kofą, Rolandą Mackevičių bei patį renginio sumanytoją ir organizatorių, lenktynininką Benediktą Vanagą.

Rolandas Mackevičius / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vlada Musvydaitė ne tik vedė „Velomaratono“ renginį, bet ir palaikė sūnų, dalyvavusį vaikų lenktynėse.

Dviračių maratono dalyviai startavo Nepriklausomybės aikštėje ir važiuoja Gedimino prospektu (nuo LR Seimo rūmų), Šventaragio, T. Vrublevskio, Arsenalo, T. Kosciuškos g. (su apsisukimu Antakalnio žiede ir grįžimu atgal) per Karaliaus Mindaugo tiltą, Žvejų, Upės, Vytauto ir A. Mickevičiaus g. per Žvėryno tiltą, A. Goštauto gatve iki Baltojo tilto ir atgal A. Goštauto gatve (su apsisukimu ties Baltuoju tiltu ir grįžimu atgal) ir Gedimino prospektu iki LR Seimo rūmų.

Didžiausia Baltijos šalyse dviračių šventė „Velomaratonas“ Vilniuje (40 nuotr.)