Vėlinių išvakarėse Vidas Bareikis pristato lyrinę dainą, gimusią visiškoje vienatvėje

Vidas Bareikis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-31 11:11
Daugiaplanis artistas Vidas Bareikis Vėlinių išvakarėse pristato melancholija alsuojantį kūrinį „Lietus“. Tai – jau ketvirtasis singlas iš naujausio atlikėjo albumo „KATUKAVAKARE?“

Anksčiau pasirodę hitai „Pusvalanduko“, „Man taip patinka“ bei energingieji „Nervai“ greitai tapo klausytojų favoritais tiek koncertuose, tiek interneto platformose. O kūrinys „Lietus“ yra visai kitoks ir atspindi lyriškąją V. Bareikio pusę.

„Kiekviename albume stengiuosi išlaikyti balansą tarp šėlsmo ir tam tikrų lyrinių, gal net liūdnokų nukrypimų. Manau, šios emocijos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalys. Tokios buvo mano ankstesnių albumų dainos – „Bredas Pitas“ ar „Raudoni taškai“. Šį kartą tai „Lietus“, kuris gimė būtent tokią – lietingą dieną, kai leidau valandas visiškoje vienatvėje. Bet šis liūdesys yra šviesus“, – mintimis dalijosi V. Bareikis.

Vidas Bareikis / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.
Vidas Bareikis / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.

Nors šiame karjeros etape Vidas daugeliui asocijuojasi su nesibaigiančia energija ir audringiausio vakarėlio nuotaika, tačiau jis lieka ištikimas ir savo lyriškosios pusės gerbėjams: tiek naujausioje V. Bareikio kūryboje, tiek finaliniame #vb100 turo koncerte netruks jaukių, jautrių ir akustiškai minimalistinių muzikinių siurprizų.

„Buvo aišku, kad dainą „Lietus“ pristatysiu rudenį, kai keičiasi orai ir vasaros linksmybes nuplauna dargana, bet taip sutapo, kad ją pristatome dar ir prieš Vėlines. Ko gero, tai simboliška ir tikrai galiu dedikuoti šią dainą visiems, kurie mus paliko ir kurių gyvenimas buvo trumpas tarsi lietaus lašo kritimas. Tačiau, kaip ir dainuoju šiame kūrinyje, „kartais tiesiog keičiasi orai ir lietus pradingsta, nors tu jau beveik pripratai“, sakė V. Bareikis.

Žmogumi-orkestru vadinamo atlikėjo naujausią singlą prodiusavo Artiomas Penkevičius, dirbęs su visais albumo „KATUKAVAKARE?“ kūriniais.

Vidas Bareikis / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.
Vidas Bareikis / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.

Šiandien V. Bareikis pristato ir dainos „Lietus“ vaizdo klipą, sukurtą drauge su ne vieną bendrą darbą padėjusiais įgyvendinti kūrėjais Ieva Jūraite ir „Pusvalanduko“ klipo autoriumi Kostu Jūru.

V. Bareikiui šie metai – velniškai aktyvūs: jau sugroti 99 koncertai, vyksta intensyvus pasiruošimas finaliniam, 100-ajam koncertui, kuris gruodžio 16 dieną sudrebins sostinės „Siemens“ areną. Su Rimanto Kaukėno labdaros fondu bendradarbiaujantis atlikėjas šį savaitgalį įteikė net 100 kvietimų fondo globojamiems vaikams.

„Kūryba man pirmiausiai yra dalinimasis. Jei galiu privalau su aplinkiniais pasidalyti tuo, kas jiems gali būti svarbu, kas gali įkvėpti ar suteikti vilties. Todėl ir nusprendžiau pakviesti tuos šaunius vaikus į savo turo finalinį pasirodymą“, – kalbėjo V. Bareikis.

„Lietaus“ vaizdo klipą pamatykite čia:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai