Vėjo keliamą suknelę bandanti suvaldyti hercogienė Catherine sukėlė sujudimą Indijoje

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-12 14:21
Vienas pagrindinių Indijos laikraščių antradienį susidūrė su nepalankia socialinės žiniasklaidos reakcija dėl pirmajame puslapyje išspausdintos nuotraukos, kurioje Kembridžo hercogienė Catherine įamžinta besigrumianti su jos suknelę keliančiu vėju – tai greitai buvo praminta „Marilyn momentu“.

Skaitytojai kaltino „The Times of India“ nepagarba hercogienei, kuri padėti vainiko prie Indijos vartų memorialo su vyru princu Williamu atvyko vilkėdama baltą šeštojo dešimtmečio stiliaus suknelę, kiek primenančią tą, su kuria legendinė aktorė Marilyn Monroe yra įamžinta vienoje garsiausių savo nuotraukų.

„The Times of India“ antradienį ryte buvo viena svarbiausių temų „Twitter“. Vartotojai kėlė klausimus dėl laikraščio redaktorių sveiko proto, nusprendžiant spausdinti nuotrauką, kurioje matosi visai nenoromis pademonstruotos hercogienės šlaunys.

„Pigi žurnalistika geriausiu atveju“, – „Twitter“ parašė vienas skaitytojas Shagun, pakomentuodamas minimą nuotrauką, prie kurios buvo išspausdinta antraštė „Kate Marilyn momentas prie Indijos vartų“.

„Puikiai padirbėta, „Times of India“! Mūsų svečiai atvyksta į Indiją ir tai yra nuotrauka, kurią nusprendžiat įdėti į savo pirmąjį puslapį“, – rašė kitas.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Daugelis priminė praėjusių metų incidentą, kai „The Times of India“ buvo griežtai kritikuojamas už tai, kad piršo vaizdo įrašą su garsia Bolivudo aktore tokia žinute „Twitter“: „OMG! Deepikos Padukone tarpkrūčio šou“.

Tačiau Shekharas Gupta, kuris yra redagavęs kai kuriuos didžiausių Indijos naujienų leidinių, užėmė kitokią poziciją.

„Prieštarauju dėl Kate Marilyn momento kvailumo. Britai turi subrendusį požiūrį į karališkuosius asmenis kaip į įžymybes“, – „Twitter“ parašė Shekharas Gupta.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Tuo tarp Didžiosios Britanijos laikraščiai reiškė santūresnę poziciją.

Keli išspausdino nuotraukas su vėjo pakelta Kate suknele, bet nė viena iš jų nebuvo tiek atskleidžianti, kaip nuotrauka pirmame „The Times of India“ puslapyje.

Populiarus bulvarinis laikraštis „The Sun“ prie to priartėjo labiausiai – su kunigaikštienės nuotrauka ir antrašte „Karališkasis švystelėjimas Indijoje: Kate Marilyn momentas“.

Konservatyvus dienraštis „The Daily Telegraph“, kuris garsėja straipsniais apie karališkąją šeimą, rašė, kad virtinė tokių problemų paskatino „pasiūlymus jai pasekti karalienės pavyzdžiu ir į savo drabužių pamušalus įsiūti mažus švininius užuolaidų svarelius“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai