Veiksmų planas, kad krūtinė nebūtų nukarusi

Moters krūtinė / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-20 12:49
Krūtinės grožis priklauso nuo daugelio dalykų – rūpinimosi savimi, jos dydžio, taisyklingos laikysenos, kūdikio maitinimo ir kitų niuansų.

Daugelis moterų labai greitai susižavi plastinės chirurgijos specialistų paslaugomis, tačiau yra ir natūralių priemonių, kurios jums padės jaustis puikiai. Tik jas taikyti turite nuolatos, kad pristabdytumėte senėjimo procesus, tikina dr. Jamesas C.Grottingas, Amerikos estetinės plastinės chirurgijos organizacijos prezidentas. Štai tokiais patarimais jis dalinasi:

TAIP PAT SKAITYKITE: Didelė krūtinė ir plonos kojos: ką tinka dėvėti tokiai moteriai

Vartokite daugiau vitamino C turinčių produktų

Pavyzdžiui, gerkite apelsinų sultis. Pasirodo, kad vitaminai B ir C yra itin reikalingi ir naudingi, kadangi nuo jų priklauso kolageno gamyba, vadinasi, ir pačios krūtinės stangrumas ir forma. Tačiau vitamino C yra ne tik apelsinuose, bet ir įvairiose uogose, paprikose, netgi bulvėse.

Venkite nesveiko maisto

Spurgos, traškučiai ar saldumynai ne tik nusėda ant klubų bei pilvo, pridėdami ne vieną kilogramą. Akivaizdu, kad krūtinei nuo to taip pat nėra geriau: sulaukus 30–40 metų dėl polinkio į nesveiką maistą krūtinėje daugėja riebalų, o dėl to kinta ir jos forma.

Dailinkite figūrą taip, kad svoris staigiai nesvyruotų

Pavyzdžiui, svoris vis šokinėja nuo didesnio iki mažesnio, ir atvirkščiai. Kaip manote, ar kūnas jums už tai padėkos? Esmė ta, kad greitai atsikračius svorio, krūtinė suglemba ir nukąra, tačiau, žinoma, tai ne priežastis atsisakyti sveiko svorio ir svajonių figūros. Svarbiausia, visa tai daryti sveikiausiu ir kūnui priimtiniausiu būdu.

Pagalvokite apie cigarečių atsisakymą

Štai ir dar viena priežastis mesti rūkyti, kadangi rūkymas odą aplink krūtinę paverčia nekokios išvaizdos: ji tampa sudribusi, praradusi spalvą, papilkėjusi bei pažeista.

Palepinkite krūtinę maitinamosiomis priemonėmis

...ir masažais. Išties, daugiau dėmesio skiriame savo veidui, rankoms, ar kojoms puoselėti, o štai krūtinė lieka užmarštyje. Norėdami stangrios odos, nepamirškite jos patepti drėkinamaisiais losjonais. Idealiai tiks ir įvairūs aliejai, pavyzdžiui, kokosų, taip pat taukmedžio sviestas.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 efektyvūs pratimai gražiai krūtinei

Saugokite odą nuo saulės

Apsauga nuo jos žalingų spindulių tiesiog būtina. Dėl saulės pertekliaus oda greitai sensta, raukšlėjasi, vadinasi, tikėtis dailios krūtinės neverta. Taigi, būdamos paplūdimyje verčiau apsauginiais kremais pasirūpinkite iš karto.

Nepersistenkite bėgiodamos

Niekas nepasiginčys, kad sportas – tai sveikata, tačiau J.C.Grottingas sako, kad dėl itin intensyvaus bėgiojimo krūtinės audiniai tempiasi, ir tada krūtys atrodo nedailiai. Padėti gali kokybiška sportinė liemenėlė, kuri tvirtai prilaiko krūtinę, taip pat, kartkartėmis bėgiojimą galima iškeisti į kitokią veiklą, pavyzdžiui, plaukimą.

Nešiojate netinkamą liemenėlę

Gera ir tinkama liemenėlė niekada nebus pernelyg pervertinta. Tad rinkitės tikrai kokybiškas ir jums tinkančio dydžio, t. y. ne per mažas (nereikia krūtų sukelti dirbtinai, mat atrodysite vulgariai ir keistai), ir ne per dideles, kuriose krūtinė bus beveik neprilaikoma. Beje, ir Grottingas pabrėžia, kad daugelis krūtinės bėdų gali būti išspręstos tada, kai nešiosite tobulai jums tinkančią liemenėlę.

TAIP PAT SKAITYKITE: Patarimai, padėsiantys išsirinkti tinkamą liemenėlę

Ji24.lt

Naujausi straipsniai