Seanas Pennas: „Charlize Theron – mano gyvenimo meilė“

Seanas Pennas ir Charlize Theron / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-04 16:41
Intensyvia ir emocinga vaidyba pasižymintis dviejų „Oskarų“ laureatas Seanas Pennas į Lietuvos kino teatrus atkeliauja pasikeitęs. Dažnai sėslesnius ir išlaikytus blogiukus ar kovotojus už tiesą vaizduojantis aktorius nuo kovo 27 dienos pasirodys kaip veiksmo filmo žvaigždė. Naujojoje juostoje „Šaulys“ jis tapo buvusiu tarptautiniu šnipu Džimu Terjeru, kurio laukia ne tik persekiojimas, bet ir mirtina grėsmė bei rizika prarasti mylimąją.

Pastaruoju metu viešumoje gerbėjai ir žurnalistai aktorių galėjo stebėti kur kas malonesnį ir sukalbamesnį nei iki šiol. Nė neabejojama, kad aprimęs jo būdas – mylimosios Charlize Theron nuopelnas. Per Prancūzijoje prieš porą savaičių vykusią „Cezario“ apdovanojimų ceremoniją Seanas Pennas pataisė vieną naujienų reporterių, kuris pavadino Charlize Theron jo mergina.

„Ji nėra mano mergina. Ji – mano gyvenimo meilė“, – neslėpdamas pasididžiavimo kalbėjo jis.

Nors aktorių pora nelinkusi atvirauti apie praėjusių metų lapkritį įvykusias jų sužadėtuves, Seanas Pennas pridūrė: „Mūsų santykiai labai tvirti.“

Poros ketinimų rimtumą atskleidžia ir Seano Penno troškimas įsivaikinti Charlize Theron įvaikį Jacksoną bei bendrų namų paieškos. Neseniai pora kartu gyveno tris mėnesius Pietų Afrikoje, mat ten buvo filmuojama Seano Penno režisuota drama „The Last Face“, kurioje vaidino ir jo mylimoji. JAV žiniasklaidos šaltiniai tvirtina, kad aktoriai netrukus gali pasiryžti ir kitam bendram žingsniui – įsivaikinti bendrą vaiką.

54-erių Seanas Pennas iki šiol buvo vedęs du kartus – dainininkę Madonną ir aktorę Robin Wright, su kuria turi dukrą ir sūnų, o 39-erių Charlize  Theron, nors ir turėjo rimtų santykių, dar nebuvo ištekėjusi.

Naująjį veiksmo filmą „Šaulys“ kūrė populiaraus trilerio „Pagrobimas“, kuriame vaidino Liamas Neesonas, režisierius Pierre’as Morelis. Seanui Pennui teko intriguojantis buvusio specialiojo agento vaidmuo. Personažas atsiduria painioje situacijoje, mat paaiškėja, esą jį pakišo jo paties viršininkai. Buvusi Džimo darbovietė mėgina ištrinti tamsią praeitį, kurios neatsiejama dalis – tokie darbuotojai kaip Džimas. Žinoma, vyras neketina pasiduoti be kovos, tačiau kai jo priešu tampa buvęs partneris Feliksas (akt. Javieras Bardemas), šansai išlikti gyvam gerokai sumenksta. Džimas sprunka nuo persekiotojų į Europą, nors atrodo, kad jį medžioja visas pasaulis.

Filme „Šaulys“ taip pat suvaidinęs aktorius Idrisas Elba tikino, kad S.Pennas šiuo vaidmeniu veiksmo žanrui suteikė gilumo. Lietuvos publika galės įvertinti  S.Penną veiksmo filmų žvaigždės amplua jau nuo kovo 27 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai