Veiksmo filmų žvaigždė Jeanas Claude'as Van Damme'as spalį atvyks į Lietuvą

Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-03 13:20
Spalio pabaigoje Lietuvoje lankysis kultinis Holivudo veiksmo filmų herojus, viena ryškiausių šiuolaikinės reklamos žvaigždžių Jeanas Claude'as Van Damme'as. Vilniuje vyksiančioje didžiausioje Vidurio Europos verslo ir lyderystės konferencijoje „Forum One” jis gyvai pasidalins savo neįtikėtina atkaklumo istorija kelyje į svaiginančią pasaulinę šlovę.

„Forum One” organizatoriai praneša su aktoriumi pasirašę bendradarbiavimo sutartį. Planuojama, jog Holivudo legenda Lietuvoje svečiuosis kelias dienas. Išsamesnės viešnagės detalės dar derinamos ir kol kas laikomos paslaptyje.

Vasarą Lietuvoje svečiavosi ir kitas veiksmo filmų herojus Stevenas Seagalas. Ir jis, ir Jeanas Claude'as Van Damme'as pasaulyje garsėja ne tik savo vaidmenimis veiksmo filmuose, bet ir prieštaringomis draugystėmis su diktatoriais. 

„Iki konferencijos likus mažiau nei dviem mėnesiams, pagaliau galime oficialiai pranešti mūsų žadėtą ypatingą svečią, kuriuo šiemet taps pasaulinis atkaklumo simbolis Jeanas Claude’as Van Damme’as. Neabejojame, kad jo karjeros ir gyvenimo istorija renginiui suteiks ypatingų spalvų. Dabar esame visapusiškai pasiruošę pasitikti daugiau nei 5000 konferencijos dalyvių, kurie į Vilnių suvažiuos net iš aštuonių Europos šalių", – sakė vienas iš „Forum One” organizatorių Darius Jonauskas. 

Į Lietuvą atvežti žymias ir ryškias asmenybes, kurių pasiekimai įkvepia ir uždega siekti aukštumų – vienas iš esminių konferencijos sumanytojų tikslų. Tiesa, organizatoriai prisipažįsta, jog  pritraukti garsius aukšto lygio pranešėjus į mūsų šalį nėra lengva, tačiau jie tai mato kaip iššūkį. Panašu, kad kol kas sekasi – prieš metus vykusioje „Forum One” konferencijoje pranešimą skaitė britų milijardierius, „Virgin” imperijos įkūrėjas Richardas Bransonas. 

Organizatoriai Darius Jonauskas ir Martynas Šaikus pasakoja siekiantys, kad tris dienas vyksianti verslo konferencija taptų vieta, kur dalyviai galėtų atsiriboti nuo kasdienių reikalų ir atsivertų naujoms idėjoms bei veiklos posūkiams. 

„Mes paskyrėme daugiau nei dešimt mėnesių atkaklaus darbo, kad įtikintume šiuometinius konferencijos pranešėjus atvykti į Lietuvą, o dalyviams užtikrintume patį geriausią turinį, koks tik įmanomas Vidurio Europoje. Dar nė vienoje iki šiol čia vykusioje verslo konferencijoje nebuvo tiek daug ir tokių autoritetingų pranešėjų, kaip šių metų „Forum One”. Atiduodame visą save, kad žmonės per kelias dienas savo verslams ir karjerai gautų milžinišką užtaisą koncentruotų įžvalgų, patirčių ir idėjų,” – sakė M. Šaikus.
Iš viso „Forum One” scenoje savo įžvalgomis dalysis daugiau nei 15 tarptautinių verslo ir lyderystės ekspertų. Visi jie dalyvaus provokuojančioje diskusijoje – kaip būti nepakeičiamu šiandienos versle. 

„Ateikite be išankstinių nusistatymų ir lūkesčių – pokytis gal įvykti visai ne ten ir ne taip, kaip jūs tikitės,” – ragino M. Šaikus.  

Verslo ir lyderystės konferencija „Forum One“ vyks spalio 23-25 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje ir „Litexpo” rūmuose. Diskusijos priešakyje – skaitmeninio amžiaus verslo vizionierius Sethas Godinas, „Žydrųjų vandenų strategijos" bendraautoris Gaboras Burtas, „Harley-Davidson“ legendos kūrėjas Kenas Schmidtas, Arkties tyrinėtojas Benas Saundersas, „Facebook“ klientų partnerė Europoje Weronika Sabolak, „Idėjų knygos“ autorius Fredrikas Harenas bei daugybė kitų savo srityje geriausiais laikomų profesionalų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai