Veiksmo dramos „Galvestonas“ anonse debiutuoja aktoriai B. Foster ir E. Fanning

Veiksmo dramos „Galvestonas“ anonse debiutuoja aktoriai B. Foster ir E. Fanning
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-25 09:53
Pasirodė pirmasis oficialus veiksmo dramos „Galvestonas“ (orig. „Galveston“), kurios speciali premjera įvyko šių metų Toronto tarptautinio kino festivalyje, anonsas.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka kriminalinio trilerio „Bet kokia kaina“ žvaigždė, aktorius Ben Foster, bei dramoje „Lemtinga pagunda“ Alicijos vaidmenį įkūnijusi jaunoji amerikiečių aktorė Elle Fanning.

Kino juosta „Galvestonas“ yra paremta to paties pavadinimo, televizijos serialo „Tikras detektyvas“ kūrėjo Nic Pizzolatto romanu, ir pasakoja apie Rojų (akt. B. Foster), alkoholio liūne skendintį samdomą žudiką, kurio bosas nusprendžia atsikratyti nepageidaujamu samdiniu.

Įveikęs jam paspęstą pasalą, Rojus netikėtai atranda nelaisvėje laikomą jauną merginą (akt. E. Fanning) ir nenoriai paimą ją į kelionę kartu su savimi.

Nusprendęs rasti prieglobstį mažame Galvestono miestelyje, Rojus turi ne tik surasti būdą, kaip sustabdyti jį persekiojantį nusikalstamo pasaulio bosą, bet tuo pačiu įveikti tiek savo, tiek kartu keliaujančios merginos praeities demonus.

Režisierės Melanie Laurent debiutiniame filme anglų kalba taip pat vaidina aktoriai Lili Reinhart („Riverdeilas“) ir Beau Bridges („Tėvynė“).

Veiksmo drama „Galvestonas“ Lietuvos kinuose nuo lapkričio 23 d.

Filmo anonsas:

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai