Veiklos dešimtmetį švenčianti dizainerė Eglė Žiemytė sukūrė daugiau nei 1000 skirtingų modelių

Naujausia D.EFECT kolekcija/D.EFECT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-19 14:03
Kiek per metus dizaineris pajėgus sukurti naujų modelių? O kiek per dešimtmetį? Tokių klausimų vedama D.EFECT prekės ženklo kūrėja Eglė Žiemytė ėmėsi savo archyvinių modelių peržiūros. Šiais metais kūrybos dešimtmetį švenčianti moteris, kurdama naujausią rudens/ žiemos kolekciją įkvėpimo sėmėsi savo pačios kūryboje.

„Prekės ženklą įkūriau 2009 metais. Per visą šį laikotarpį turėjau labai intesyvius kūrybinius metus, tad praėjus lygiai dešimtmečiui norėjau peržvelgti savo kūrybos kelią. Ėmiausi archyvinių modelių peržiūros. Pasirodo, sukūriau daugiau nei 1000 skirtingų modelių. Supratau, kad daugelis jų yra labai aktualūs ir šiandien. Tad atgaivinau jų bazes, pakeičiau kai kuriuos dizaino elementus, audinį ir prikėliau savo klienčių mėgstamiausius modelius naujam gyvenimui“, – apie naujausią savo kolekciją pasakojo Eglė Žiemytė.

 

Naujausia D.EFECT kolekcija/D.EFECT nuotr.
Naujausia D.EFECT kolekcija/D.EFECT nuotr.

Kolekcijoje bus galima rasti ne tik laikui nepavaldžius modelius, tačiau ir naujus, iki šiol nematytus siluetus. Šis sezonas kaip niekada gausus paltų – jų dizainerė sukūrė daugiau nei 17 skirtingų modelių. Paltai pasiūti iš itin kokybiškos kašmyro, alpakos, merino, moheros vilnos. Kolekcijoje taip pat karaliauja margintos viskozės, kupros suknelės, klasikinio kirpimo marškiniai, sujuosiami švarkai, 100% merino vilnos megztiniai, šalikai, kepurės.

Kolekcijos fotosesijai Eglė Žiemytė pasirinko išskirtinę lokaciją – senovinį Antašavos dvarą, kuris mena dar XIX a. pradžią bei išsiskiria autentiškų vidaus puošybos  elementų gausa ir puošniu dekoru, kuris išliko iki mūsų dienų. Prie naujos kolekcijos fotosesijos dirbo tikra profesionalų komanda: fotografas Paulius Zaborskis, stilistė Šarūnė Skirmantaitė, modelis Ieva Daukaitė bei visažistė Alina Vaitkevičiūtė.

Naujausia D.EFECT kolekcija/D.EFECT nuotr.
Naujausia D.EFECT kolekcija/D.EFECT nuotr.

Pasak E. Žiemytės, sąmoningo vartojimo, tvarios mados tema jai iki šiol vienas svarbiausių aspektų kuriant kolekciją. „Kiekvieną sezoną mados industrija moterims siūlo šimtus įvairių rekomendacijų, dešimtis tendencijų ir aibę įvairių formulių kaip atrodyti stilingai. Tačiau tai tik dar labiau skatina vartotojiškumą. Savo klientėms kuriu laikui nepavaldžią stilistiką. Stengiuosi nebrėžti ribos tarp sezonų, nes beveik kiekvienas drabužis gali būti pritaikomas ir dėvimas visus metus. Akcentuoju rūbo ilgalaikį dėvėjimą, todėl visuomet naudoju patvarius, kokybiškus, ilgaamžius audinius. Tikiu, kad D.EFECT drabužis galėtų būti dėvimas dešimtmečiais“, – šypsosi dizainerė.

Švęsdama dešimties metų kūrybos jubiliejų dizainerė Eglė Žiemytė savo ištikimus gerbėjus pakvies į išskirtinį, sezoniškumui nepavaldų šventinį kolekcijos pristatymą jau lapkričio mėnesį. 

Temos:

Mada Stilius

Naujausi straipsniai