Veido mankštos trenerė V. Baltramiejūnienė: „Veidą pakeisti galima vien mankšta ir masažu“

Viktorija Baltramiejūnienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-10 10:58
Norint turėti nepriekaištingą veido odą ir nešvaistyti pinigų brangioms veido priežiūros priemonėms, tereikia kasdien bent kelias minutes skirti veido mankštai. Tuo įsitikinusi vienintelė sertifikuota veido mankštos trenerė Lietuvoje Viktorija Baltramiejūnienė. Knygoje „Veido revoliucija. Jaunystės eliksyras – tavo rankose!“ specialistė atskleidžia, kaip veido mankšta įvykdė revoliuciją grožio srityje.

V. Baltramiejūnienė įsitikinusi – veido mankštą galima vadinti svarbiausia XXI amžiaus grožio tendencija, tačiau sako, kad grožis, visų pirma – pasitikėjimo savimi ir subtilios kosmetikos derinys. Iškeitusi teisininkės darbą į veido mankštą, knygos autorė tikina galinti padėti bet kuriam veidui – juolab kad jį pakeisti galima vien mankšta ir savimasažu.

„Revoliucija mano pačios veide taip pat prasidėjo nuo veido mankštos, kuri pakeitė ne tik mano veidą ir gyvenimo būdą, bet ir profesiją. Dirbdama teisininke tikrai dirbau, o dabar mėgaujuosi, nes mano veikla – pozityvi, lavinanti ir teikianti daug džiaugsmo. Dirbu tik su manualinėmis technikomis – jokių procedūrų, aparatų, veido raukšles naikinančių priemonių ar kosmetikos pas mane nerasite“, – pasakoja veido mankštų trenerė.

„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“

V. Baltramiejūnienės teigimu, didžiausia žmonių daroma klaida – tik veido odai skiriamas dėmesys. Veido mankštos trenerė sako, kad norint pasiekti puikių rezultatų, reikia skirti dėmesio visiems veido odos sluoksniams.

„Neretai žmonės mano, kad aktyviai prižiūrėti reikia tik veido ovalą. Po tokios priežiūros turime daug veidų, kurie gyvena atskirus gyvenimus nuo savo kaklo ar dekoltė. Oda yra tik išorinis veido sluoksnis, po kuriuo slepiasi visas pasaulis – raumenys, kraujotaka, kaulai, riebalai ir t. t. Veido mankšta išsklaido daugybę panašių mitų, nors dar tenka įrodinėti, kad tai nėra laiko ir jėgų švaistymas.“

Knygos autorė įsitikinusi, kad stresas – pagrindinė griaunamoji veido grožio jėga, ir atskleidžia, kad klientai pas ją dažnai kreipiasi po itin didelių gyvenimo sukrėtimų.

„Aukštas streso lygis labai atsispindi žmogaus veide. Į mane dažnai kreipiasi žmonės po didelių gyvenimo sukrėtimų – ligos, artimųjų netekties ar problemų darbe, ir sako, kad tiesiog nebeatpažįsta savęs veidrodyje. Šie atvejai būna sunkiausi, nes tenka dirbti kompleksiškai ir pripažinti, kad greito rezultato nebus. Vis tik, kai pradedame skirti sau bent truputį laiko ir matome pasikeitusį vaizdą veidrodyje – gyvenimas irgi nušvinta visai kitomis spalvomis“, – sako autorė.

V. Baltramiejūnienės teigimu, veido mankštos rezultatai būna akivaizdūs – lygesnė kakta, mažesnės arba išsilyginusios raukšlės, sumažėjęs pagurklis, pakilę skruostai ir lūpų kampučiai, ryškesnis veido kontūras bei sveika odos spalva.

„Pirmieji apčiuopiami rezultatai matomi jau po dviejų savaičių teisingos veido mankštos. Sąmoningai sakau – teisingos, nes gali užtrukti teisingos technikos įsisavinimas. Po to, kai rankos ir veido raumenys išmoks pratimus, tikrai užtruksite mažiau, o šios laiko investicijos atsipirks su kaupu.“

Ji tikina – debiutinė knyga „Veido revoliucija“ yra itin konkreti bei suskirstyta į dvi dalis – teorinę ir praktinę. Teorinėje dalyje surašytos rekomendacijos veido mankštai ir dažniausiai užduodami klausimai, o praktinėje – pratimai tiems, kurie nori pradėti efektyviai dailinti savo veidą.

„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“
„Veido revoliucija“

„Kiekvienas pratimas aiškiai parodytas nuotraukose. Be jų, knygoje taip pat įvardintos pratimuose daromos klaidos, kurios leidžia be baimės mankštinti veidą namuose. Knygos pabaigoje paruošiau skaitytojams siurprizą ir įdėjau savo sukurtą savimasažą SOS“, – atskleidžia autorė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai