Veido kaukes su šeima pardavinėjęs Aleksas Lebedevas tapo milijonieriumi: „Išnaudojome situaciją laiku ir vietoje“

Anastasija ir Aleksas Lebedevai / Asmeninio albumo nuotr. ir stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-26 12:26
Pirmąjį savo milijoną verslininkas Aleksas Lebedevas (26), kartu su šeima ir draugais, užsidirbo pandemijos metu, prekiaudamas veido kaukėmis. Vyro kelyje būta visko – ir nuopuolių, ir pakilimų, kurie net sunkiausiomis akimirkomis jo nepalaužė. Jis žino – dideli pinigai gali atnešti ne tik laimės, bet ir nemažų problemų.

Portalas Žmonės.lt sėkmingą Anastasijos ir Alekso Lebedevų istoriją pasakojo 2020-ųjų rugpjūtį. „Ne mes sugalvojome, kad reikia dėvėti kaukes, – mes tik išnaudojome šią situaciją ir įsukome sėkmingą verslą. Laiku ir vietoje“, – tuomet Žmonės.lt sakė Londone gyvenantys lietuviai sutuoktiniai Anastasija (24) ir Aleksas (26) Lebedevai, kurie per kelis mėnesius veido kaukių sugebėjo parduoti už milijoną svarų.

Savo sėkmės paukštę Aleksas pagavo Londone, tačiau iki tol jam teko ne vieną sykį nusivilti ir likti tuščiomis. Jam Lietuvoje buvo ankšta – vos septyniolikos sulaukęs išvyko į Londoną, tačiau ten vaikinui visiškai nesisekė.

„Gyvenimas man tada pirmą kartą davė į snukį. Aš atnešdavau CV, mane priimdavo. Praeidavau apmokymus, už kuriuos niekas nemokėdavo, o po jų sakydavo, kad negali priimti manęs į darbą, nes nepamatė, kad man septyniolika metų“, – sunkią pradžią TV3 laidai „Pasaulis pagal moteris“ atskleidžia Aleksas.

Jis neslepia, kad ne tik jaunas amžius tapdavo kliūtimi dirbti toliau – būdavo ir prastas darbuotojas.

Nieko nepešęs Londone, Aleksas grįžo į Lietuvą baigti mokyklos. Kol kiti abiturientai planavo tolesnes studijas geriausiuose universitetuose, jis svajojo grįžti ir pagauti sėkmę. Į Londoną grįžo, tačiau nusivylimai lydėjo toliau, tad jis vėl grįžo į Lietuvą, kur išmoko pardavimų meno. Tuomet trečią kartą patraukė į savo svajonių miestą – labiau pasitikėdamas savimi, brandesnis ir ryžtingesnis.

Aleksas Lebedevas / TV3 nuotr.
Aleksas Lebedevas / TV3 nuotr.

Sėkmė ir išbandymai

Aleksas atvirai pasakoja, kas jo laukė atvykus į Londoną trečią sykį, kas skatino tobulėti ir judėti pirmyn. Pasirodo, ambicingas jaunuolis nelaukė, kol sėkmė jam nusišypsos – gilinosi į pardavimų paslaptis, kol bendrovėje, kurioje dirbo, tapo geriausiu.

Puikūs pardavimų rezultatai lėmė ir ženkliai išaugusį atlyginimą – gyvenimas ėmė keistis.

„Pradėjau daugiau sau leisti, dagiau švęsti, mano ego padidėjo, pradėjau uždirbti daugiau, nei uždirba gydytojai. Palaipsniui alkoholis tapo nebe draugas, tapo daugelio problemų priežastimi“,– kalba Aleksas. 

Aleksas ėmė suprasti, kad toks gyvenimo būdas gali sudaužyti visas jo svajones. Suvokęs, kad laikas sustoti, vaikinas visiškai atsisakė alkoholio. Gyvenimas tekėjo sava, ramia vaga, kol neprasidėjo pandemija.

Aleksas Lebedevas ir Kristina Rimienė / TV3 nuotr.
Aleksas Lebedevas ir Kristina Rimienė / TV3 nuotr.

Pandemija – proga užsidirbti milijoną

Pandemijai prasidėjus atėjo laikas naujam verslo planui, kurį Aleksui pasiūlė jo žmona. Staiga visiems prireikė veido kaukių – tad pirmąjį savo milijoną vaikinas uždirbo jas pardavinėdamas.

„Sėkmės faktorius egzistuoja. Esu labai dėkingas nežinau kam, jeigu Dievas egzistuoja – tai Dievui, kad viskas taip sukrito“, – teigia pašnekovas.

Kaukių verslas permainingas, šiuo metu jų poreikis sumažėjęs, tačiau Alekso klientai vis grįžta – kokybiškos veido kaukės jau užkariavo stabilią rinkos dalį. Tai leidžia jaunam vyrui toliau plėtoti savo verslą ir gyventi taip, kaip jis nori – be alkoholio, turint ambicingų tikslų.

Apie sunkią pradžią versle, savo sėkmės paslaptis ir baimes Aleksas papasakos laidoje „Pasaulis pagal moteris“, šį sekmadienį 10 val. per TV3.

Anastasija ir Aleksas Lebedevai/Asmeninio albumo nuotr.
Anastasija ir Aleksas Lebedevai/Asmeninio albumo nuotr.

Naujausi straipsniai