Vedų išmintis: ką vyras ir žmona turi žinoti vienas apie kitą

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-10 17:00
Vedos (iš sanskrito – žinojimas ir regėjimas) – senovės Indijos literatūros paminklai, teikiantys žinių apie kultūrinę senovės Indijos praeitį, religiją ir mitologiją.

Nepaisant to, kad jos yra labai senos, jos stebėtinai taikliai ir teisingai apibūdina kai kuriuos šiuolaikinius dalykus. Pavyzdžiui, apie lyčių santykius, apie šeimą ir santuoką.

Trys dalykai, kuriuos apie vyrą privalo žinoti žmona:

1. Reikalingas.

2. Laisvas.

3. Priimti tokį, koks yra.

Reikalingas – reiškia reikalingas visada, kiekvieną dieną, kiekvieną valandą ir minutę. Ne tik tada, kai reikia ką nors nupirkti, suremontuoti ar sutvarkyti namus. O tiesiog reikalingas.

Laisvas – tai nereiškia, kad esi laisvas ir gali keliauti, kur akys mato. Laisvas, tai reiškia, kad vyras gali priimti sprendimus ir turi ką nors padaryti tada, kai mano esant reikalinga.

Pavyzdys: žmona paprašė, kad vyras ką namie kažką padarytų. Vyras nereaguoja. Tada žmona pradeda dar atkakliau prašyti. Vyras nereaguoja. Tada žmona pradeda rėkti ir išvadina vyrą beviltišku ir niekam tikusiu. Rezultatas? Rezultato nėra, tik sugadinti santykiai ir neįvykdytas prašymas.

Priimti tokį, koks yra – tai reiškia, kad nesvarbu, koks jis yra dabar ir kaip elgiasi. Svarbu, kad jis jaučiasi mylimas ir suprastas, neatsižvelgiant į aplinkybes.

Taip pat skaitykite: Santykių ekspertai pataria: kaip gyventi, kai vyras šeimoje – alkoholikas

Trys dalykai, kuriuos apie žmoną privalo žinoti vyras:

1. Artumas.

2. Saugumas.

3. Dėkingumas.

Artumas – tai ne lova ir viskas, kas susiję su ja. Artumas reiškia nuoširdžius pokalbius ir dvasinį ryšį. Artumas – tai išklausyti ir suprasti.

Saugumas – apsaugoti bei apginti ją bet kuriuo momentu ir bet kurioje situacijoje. Net nuo pačios savęs.

Dėkingumas – padėkoti jai už tai, ką ji daro, už tai, kad ji saugo namų jaukumą ir ramybę. 

Naujausi straipsniai