„Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždė D. Faustino sužavėjo lietuvius: išdavė, kad iš karto vaidmens seriale jis negavo

Davidas Faustino/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2019-09-21 16:42
Bene laukiamiausias šių metų festivalio „Comic Con Baltics“ svečias Davidas Faustino šeštadienį savo gerbėjams dovanojo nepamirštamą laiką. Su Justinu Jankevičiumi jis kalbėjo apie karjeros pradžią, nuveiktus darbus ir, žinoma jį išpopuliarinusį Bado vaidmenį, seriale „Vedęs ir turi vaikų“.

Vos įžengusį į salę Davidą Faustino humoristas, laidų vedėjas Justinas Jankevičius sutiko su pokštu: „Žinot, kadangi aš – Justinas, o jūs – Faustino, šis pokalbis lietuviškai jau pavadintas – Justinas ir Faustinas.“

Pirmasis Davido Faustino vaidmuo buvo dar kūdikystėje – jis vaidino mažylį, tiesa, – ne berniuką, o mergaitę. Visa Faustino giminė buvo vienaip ar kitaip artima filmų industrijai – teta su dėdė vaidindavo, brolis su seserimi filmuodavosi reklamose.

Būdamas pradinuku, Davidas iškart po pamokų turėdavo keliauti į aktorių perklausas – vos ne kasdien tekdavo sudalyvauti net 3 ar 4 iš jų. Beje, aktorius išdavė, kad kai vyko pirmoji „Vedęs ir turi vaikų“ perklausa, serialo prodiuseriai Davido nepasirinko ir buvo pakviestas vaidinti kitas berniukas. Tačiau po pristatomosios serijos kūrėjai nusprendė, kad vis dėlto Bado Bandžio rolei jis netinkamas. Kol D. Faustino gavo šį vaidmenį, jam teko dalyvauti daugiau nei penkiose varginančiose perklausose, kol galų gale jam paskambino serialo kūrėjai ir pranešė, jog jis kviečiamas vaidinti pirmose trylika serialo serijų.

„Dalyvauti finalinėse perklausose būdavo tikrai nelengva, nes komisiją sudarydavo daugiau nei 25 žmonės, kurie stebi ir vertina tavo aktorinius sugebėjimus. Taip pat yra labai keista matyti savo konkurentus, kurių išvaizda visiškai skiriasi nuo tavosios“, – pasakojo Davidas.

Davidas Faustino/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Davidas Faustino/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pokalbio vedėjas J. Jankevičius klausė, ar Davidui buvo sunku vaidinti šeimyninę idilę su visiškai nepažįstamais žmonėmis. Aktorius teigė, jog sudėtinga nebuvo, nes su kitais seriale vaidinusiais aktoriais stiprus ir artimas ryšys užsimezgė kone iš karto ir, pasibaigus filmavimams, po 11 metų, visi išsiskyrė jau tapę šeima.

„Nors ir esu populiaraus posakio „daryk, ką mėgsti ir pinigai patys ateis“ šalininkas, tačiau, būdamas jaunuoliu, kas vakarą melsdavausi, kad būčiau sėkmingas aktorius“, – savo gerbėjams atviravo D. Faustino.

 

Davidas Faustino/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Davidas Faustino/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vedėjui Justinui pavyko išaiškinti ir D. Faustino bei hiphopo muzikos pasaulio sąsajas: pasirodo, serialo žvaigždė taip pat buvo ir naktinių klubų Beverli Hilse įkūrėjas, tiesa – jie visi turėjo būti restoranuose, kad į juos galėtų patekti jaunuoliai, kuriems dar nebuvo suėję 21 metai. Tokiu būdu jis padėjo atsirasti ir išpopuliarėti netgi tokiai grupei kaip „Black Eyed Peas“. Taipogi D. Faustino padėjo išpopuliarėti ir tokiems reperiams kaip Ice Cube bei Nas – tiesa, tam milžiniškos įtakos turėjo šių reperių plakatų pakabinimas Bado Bandžio miegamajame. Hiphopo klubuose rikiuodavosi milžiniškos eilės, o apie pačių klubų istoriją netgi buvo sukurtas dokumentinis serialas. Klubuose buvo pasirodžiusios tokios įžymybės kaip „NWA“ ir „Eazy-E“.Tiesa, pats aktorius sakė labiau mėgstantis Rytų pakrantės (East coast) repą.  Ir nors Davidui repuoti sekasi ne taip gerai, kaip Wiliamui iš „Black Eyed Peas“ (kuris, beje, prieš patekdamas į grupę buvo repo dvikovų nugalėtojas), tačiau Davidas pasakojo besidžiaugiantis, būdamas hiphopo dalimi.

Šiuo metu D. Faustino dažniau renkasi ne vaidinti, o įgarsinti filmus – jo balsą galima išgirsti tokiuose filmuose kaip „How to train your dragon“ ar „Legend of Korra“. Kaip juokauja pats aktorius – „įgarsinti trunka gerokai trumpiau, nei vaidinti „gyvai“, be to, nereikia įsiminti tekstų.“ Tokiu būdu lieka ir laiko šeimai – aktorius su sužadėtine augina 3 metų dukrytę ir net 4 šunis. Labiausiai aktoriui patikęs personažas filme „Kaip prisijaukinti slibiną“ – žioplasis tigras.

Naujausi straipsniai