Vedė rašytojas Paulius Senūta: po ceremonijos pora išvyko į Australiją

Vestuvių akimirka/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-21 15:20
Reklamos vilkas, neseniai rašytojo amplua debiutavęs Paulius Senūta šeštadienio popietę Vilniaus Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje vedė savo išrinktąją Viktoriją Rumiancevaitę.

Viktorija su Pauliumi žiedus sumainė po penkerių metų draugystės. Kadangi abu su Viktorija priklauso Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio parapijai, kur kelti vestuves ilgai svarstyti nereikėjo.

Po oficialios ceremonijos jaunavedžiai svečius pakvietė į netoliese įsikūrusį „Strange Love“ barą. Praleidę su artimaisiais keletą valandų jie išskubėjo į oro uostą. Medų Viktorija su Pauliumi kopinės Australijoje. 

Vestuvių akimirka/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vestuvių akimirka/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pasak P. Senūtos, dėl atostogų krypties jiems buvo sunkiau apsispręsti, nei dėl bažnyčios.

„Esame nemažai pasaulio matę, todėl mąsteme, kur išvykti, kad potyriai būtų nauji. Galiausiai pasilikome prie Australijos, su žmona dar joje nesilankėme, todėl ten ir keliausime.“

Pasiteiravus apie vesuvių planavimą Paulius tik gūžtelėjo pečiais: „Gal, kad nedaug tų vestuvių turėjome, planavimas nepasirodė labai sunkus. Viską darėme patys, nuo sužadėtuvių iki santuokos praėjo 9 mėnesiai.“

Su Viktorija Paulius buvo kolegomis reklamos agentūroje.

„Tai buvo tarnybinis romanas, mes vienas kitą pažinojome gal dešimtmetį. Daugiau bendrauti ėmėme, kai atsirado bendras projetas. Viktorija tuomet kūrė vizualus. Taip telefone, pamenu, ir buvau ją pavadinęs – Viktorija paišytoja“, – prieš vestuves linksmą, iki altoriaus atvedusią pažinties istoriją prisiminė P. Senūta.

Temos:

Vestuvės

Naujausi straipsniai