Vashos mergvakario organizatorės Milane išpildė būsimos nuotakos svajones

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos mergvakaris / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-25 10:16
Viskas taip ir net geriau nei tikėjosi – taip apie draugių Milane, Italijoje surengtą mergvakarį atsiliepė jo kaltininkė dainininkė Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Ji jau birželio 30 dieną po Kauno Katedros skliautais ištars „taip“ savo išrinktajam Ronaldui Rutkauskui.

Į keturias dienas trukusią šventę vyko „kieta“ komanda. „Taip vis juokais save vadinome, juk jau dabar mano bičiulių tarpe dvi būsimos teisininkės, drabužių dizainerė, kelionių agentūros vadovė“, – pasakojo G. Rutkauskienė-Vasha.

Draugės jai apie mergvakarį pasakė tik tiek – jis vyks ne Lietuvoje, todėl būtina turėti asmens dokumentą, nurodytu metu atvykti į oro uostą, o į lagaminą įsidėti puošnių drabužių bei maudymosi kostiumėlį.

Pirmosios dienos vakarą penketukas praleido ramiai – pasivaikščiojo po Milano centrą, o vakare gurkšnojo kokteilius po atviru dangumi, daugiaaukščio trisdešimt šeštajame aukšte įrengtoje terasoje.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Antrąją dieną merginos pasirinko kelionę traukiniu.

„Tik pamačiusi, kuria kryptimi judėsime, supratau, jog netrukus išsipildys mano svajonė pamatyti Komo ežerą! Draugės tai žinojo, bet savo planų neišdavė. Iki privataus laivelio buvau nuvesta užrištomis akimis... O tuomet – kelių valandų pasiplaukiojimas, burbuliukai, priesaikos skaitymas ir daug juoko“, – pasakojo būsima nuotaka.

Nors Komo ežere, greta kurio puikuojasi daugybė prabangių, žinomiems žmonėms priklausančių vilų, maudytis neleidžiama, mergvakario dalyvėms tokia galimybė buvo suteikta.

„Maudėmės vietoje, kur ežero gylis siekia 350 metrų. Kadangi jaučiuosi saugi tik žinodama, jog dugną kojomis pasieksiu ir iškart galėsiu atsistoti, turėjau peržengti save, kad išdrįsčiau paplaukioti. Bet... buvo stiprus jausmas!“ – patikino Gabrielė.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Grįžusios į apartamentus merginos nuskubėjo ruoštis vakarui. Kol Gabrielė lepinosi dušu, likusios jai paruošė visus reikiamus megvakario atributus – suknelę, batelius, keliaraištį, žaismingus aksesuarus.

Būsima nuotaka su šypsena prisimena draugių pasiūlymą iki naktinio klubo vykti metro.

„Pasiūliau išsikviesti taksi, bet merginos atkalbinėjo, minėjo nerealias paslaugos sumas. Na, galvoju, jei taip reikia, važiuojam metro. Bet... išėjusių į gatvę mūsų laukė limuzinas!“ – pasakojo Gabrielė.

Paskutinė kelionės po miestą stotelė, jos teigimu, buvo ne mažiau įspūdinga – brangiausias Milano naktinis klubas „Just Cavalli“.

„Gera muzika, puiki aplinka ir šventinė nuotaika taip įtraukė, kad namo vykti nė kiek nenorėjau“, – sakė Gabrielė.

Šeštadienį ir sekmadienį merginos skyrė gražiausioms Milano vietoms ir aplankė daugybę įžymybių.

„Viskas buvo suorganizuota tikrai puikiai“, – patikino būsima nuotaka.

Asmenininio albumo nuotr.
Asmenininio albumo nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai