Vashos gyvenime viskas atvirkščiai: nėštumas, po to įvykusios vedybos ir sužadėtuvės

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Šiuo metu į Graikiją pas Salonikų „Iraklis“ klube žaidžiantį vyrą krepšininką Ronaldą Rutkauską (24) su dar dviejų mėnesių neturinčiu kūdikiu išvykusi Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (22) žurnalui „Žmonės“ prisipažino, kad jiedviem su Ronaldu viskas gavosi antraip.

Pradžioje ji pastojo, vėliau rugpjūčio 18-ąją niekam nežinant jie susituokė Vilniaus civilinės metrikacijos skyriuje, o atvykusi į Salonikus ji sulaukė mylimojo staigmenos – sužadėtuvių žiedo, rašo žurnalas „Žmonės“. Didelę vestuvių puotą žada surengti irgi vėliau.

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Gedimino Žilinsko nuotr.

15min primena, kad gruodžio pradžioje pas vyrą į Graikiją gyventi išsikrausčiusiai Gabrielei Grygolaitytei-Vashai ši kelionė tapo dviguba švente. Su dukra pas krepšininką Ronaldą Rutkauską su judviejų dukra Adrija atskridusi atlikėja antradienį Salonikuose atšventė ir savo 22-jį gimtadienį.

„Tai pirmas mano gimtadienis, kurį sutikau su savo šeima. Ir galiu drąsiai sakyti – jis geriausias mano gyvenime“, – 15min sakė Vasha. Gautas sužadėtuvių žiedas, akivaizdu, sukėlė dar puikesnes emocijas.

Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Turkijoje (15 nuotr.)
+9
Gabrielės Grygolaitytės-Vashos kūdikio sutiktuvių šventė (11 nuotr.)
+5
Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Tenerifėje (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau