Vasha ryžosi išpažinčiai: prabilo apie patyčias, mamos skyrybas ir vyrą, kuriam ji ypač dėkinga

Viktorija Mauručaitė su sužadėtiniu Artūru Butkevičiumi bei dukra Gabriele Grygolaityte-Vasha / Gretos Skaraitienės ir „ menininkeofficial“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Nors atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha šiuo metu yra aktyvi muzikos pasaulio veikėja, ji žinoma ne tik dėl to: Gabrielė – dainininkės Viktorijos Mauručaitės dukra. Mergina ryžosi atvirai prabilti apie žinomumo kainą, patyčias ir ypatingą dėkingumą jos tėčiu tapusiam vyrui.

Dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha – žinomos šeimos dalis. Nors merginai dėl to yra tekę patirti sunkumų, artimiesiems ji yra labai dėkinga ir nori sekti jų pavyzdžiu. Savo patirtis Gabrielė aprašė socialiniame tinkle „Facebook“ ir sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.
 
„Išpažintis. Mintys, kurios pastaruoju metu sukasi galvoje. Dažnai liūdžiu ir sunkiai išgyvenu savo duotą gyvenimo kelią. Nuosirdžiai viduje pergyvenu, bet tuo pačiu ir esu labai laiminga. Esu dėkinga savo mamai ir šeimai už viską. Pradėsiu pasipasakodama dažnai paliečiama tema – žinomumo kaina. 
Viktorija Mauručaitė su šeima / Gita Photography nuotr.
Dažnai užduodamas klausimas: „Ar manai, būtum žinoma, jei ne tavo mama?“, kas būtų, jeigu būtų.. Egzistenciniai dėsniai sukasi galvoje ir visvien viskas atsisuka į dėkingumą šeimai.
 
Nuo mažų dienų augau badoma pirštais, ne del to, kad su manimi buvo kažkas negerai. O todėl, kad čia juk TA, TOS Viktorijos dukra. Mokykloje patyriau patyčias, pavydą ir visas kitas vaikystėje sunkiai išgyvenamas situacijas.
 
Visą gyvenimą buvau auklėjama atsakingai žiūrėti į gyvenimą, nekreipti dėmesio į piktų ir nelaimingų žmonių komentarus, nuo mažų dienų buvo skiepyjamos šeimos vertybės, mano autoriteto, senelio (a.a.) dėka.
Viktorija Mauručaitė, Artūras Butkevičius su dukromis Angela, Gabriele Rutkauskiene-Vasha ir anūke Adrija / Asmeninio albumo nuotr.
Taip jau nutiko, kad mano mama išsiskyrė su mano biologiniu gamintoju, o vėliau mums gyvenimas atsiuntė nuostabų žmogų vardu – Artūras, kurį dabar aš vadinu tėčiu. Šis žmogus mane augino ir augina jau visus 23 metus.. Nuostabesnio tėčio įsivaizduoti negalėčiau, nors retai kada parodau savo jausmus, bet šį žmogų aš labai myliu ir esu jam dėkinga už viską, ką man suteikė.
Gabrielė Rutkauskienė-Vasha / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Bėgo metai.. iš mažos mergaitės virtau moterimi, kurios didžiausia svajonė sukurti laimingą šeimą buvo jau nuo paauglystės.
 
Sutikau zmogų, gimė nuostabi dukrytė, kurios labai labai laukiau. O dabar mažylę auginu viena ir dar vis tikiu pasaka, kad ir mano gyvenimo kelionėje mane kaip ir mano mamą lydės toks puikus žmogus kaip Artūras“, – atvirai rašė Gabrielė.

Išpažintis ❤️‍???? Mintys kurios pastaruoju metu sukasi galvoje. Dažnai liūdžiu ir sunkiai išgyvenu savo duotą gyvenimo...

Posted by Gabrielė GR on 2022 m. vasario 3 d., ketvirtadienis
Gabrielės Grygolaitytės-Vashos atostogos Madeiroje (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau