Vasha atvirai apie skyrybas: „Iškart po vestuvių vyras pasakė, kad manęs nemyli“

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Ronaldas Rutkauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Skyrybos įvyko ne dėl mano kaltės. Prieš kokius šešis mėnesius sužinojau, kad vis dėlto mano vyras jau vasarą turėjo kitą, su kuria leido laiką. Iškart po vestuvių“, – atvirai LNK laidoje prisipažįsta Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Atlikėja jau pavargo nuo aplinkinių spėlionių, kodėl iširo net metų nesulaukusi jos ir krepšininko Ronaldo Rutkausko santuoka, todėl ryžosi pirmą ir paskutinį kartą papasakoti tai, kas tarp jų iš tiesų nutiko.

„Prieš vestuves viskas buvo gerai, net nebuvo kažkokių minčių, kad kažkas gali būti kitaip. Bet po vestuvių, kaip žaibas iš giedro dangaus, mano vyras atėjo ir man pasakė: aš tavęs nemyliu“, – LNK laidoje „Nuo... Iki...“ apie širdį sudaužusius žodžius pasakoja Vasha.

Kaip pati sako, visuomet mylima ir ant rankų vyro nešiojama Gabrielė negalėjo patikėti, kaip taip staiga galėjo pasikeisti Ronaldo elgesys. Po vestuvių šeima ruošėsi metus pagyventi Kaune, čia išsinuomojo didelį butą, tačiau jame Ronaldas po šventės taip ir neapsistojo.

Gabrielė Rutkauskienė-Vasha ir jos mylimasis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas / Asmneninio archyvo nuotr.

„Viską išbandžiau. Viską, kas įmanoma. Ir atsiriboti, ir nebendrauti, ir gražiai bendrauti, ir piktai bendrauti, ir per prievartą versti bendrauti su vaiku, ir neversti išvis. Aš taip tikėjau, kad viską įmanoma išgelbėti, nes man buvo labai svarbu, kad vaikas augtų šeimoje, kai aš pati augau išsiskyrusioje. Bet niekas nesuveikė“, – vieną sunkiausių savo gyvenimo laikotarpių prisimena atlikėja.

Per visą šį laikotarpį Gabrielė ne kartą girdėjo aplinkinių kalbas, kad Ronaldas leidžia laiką su kitomis merginomis. Tačiau iš pradžių ji niekuo nenorėjo tikėti manydama, kad jai rašantys anonimai tik nori pakenkti. „Buvau užsidėjusi rožinius akinius ir maniau, kad manęs niekada niekas neišduos“, – sako ji.

Tačiau realybė pasirodė kur kas skaudesnė – Vasha galiausiai sužinojo, kad jos vyras leido laiką su kita.

„Visgi supratau, kad buvau labai naivi, tikėdama, kad žmogui tiesiog reikia laisvės ir pabūti vienam. Taip nebūna tiesiog. Galų gale mane pasiekė įrodymai, negaliu atskleisti kokie, bet sužinojau viską – kad buvo viena mergina, ne moteris net, kuri leisdavo laiką su juo ir netgi buvo nuskridusi pas jį į Graikiją“, – „Nuo... Iki...“ laidoje pasakos Gabrielė Rutkauskienė-Vasha.

Kaip niekada atviras Vashos interviu – apie pasiaukojimą dėl šeimos, nesuskaičiuojamus kartus bandant susitaikyti ir net pasiryžimą atleisti neištikimybę – trečiadienį 20 val. laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Gabrielės Rutkauskienės-Vashos ir Ronaldo Rutkausko vestuvės (40 nuotr.)
+34
Skaitykite daugiau