„Vasaros terasos“ atidarymo savaitėje – būrys žinomų vardų

Beatrich / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-13 11:05
Vasaros mieste simboliu tituluojama „Vasaros terasa“, įsikūrusi Vilniaus mokytojų namų kiemelyje, gegužės 16 dieną atvers vartus jau keturioliktam sezonui. Pradėti net keturis mėnesius truksiančią šventę šiemet patikėta įspūdingu greičiu pirmyn savo karjeroje judančiai dainininkei Beatrich.

„Vasaros terasa“, sutartį su muzikos leidybos gigantu „Universal Music“ pasirašiusiai Beatrich – ypatinga vieta. Čia praėjusiais metais dainininkė surengė savo pirmą solinį koncertą.

„Aš dar dabar atsimenu tą nuostabą, kai pamačiau kiek ištikrųjų žmonių atėjo mūsų paklausyti ir su mumis pabendrauti“, – pasakoja dainininkė. „Būnant ant scenos buvo sunku tramdyti ašaras ir tą gumulą gerklėje. Nemoku nupasakoti koks tai jausmas, tačiau tai tikrai yra vienas gražesnių mano gyvenimo įvykių“.

Šį ketvirtadienį dainininkė ne tik pirmoji atidarys „Vasaros terasos“ vartus, bet ir pradės visą vasarą aktualiausius Lietuvos muzikos scenos vardus terasoje pristatysiančią renginių seriją „Kalnapilis Nealkoholinis Summer Selection“.

„Jaudulys vis dar toks pat didelis, kaip ir prieš metus, tačiau neatsimenu, kada laukiau kažko taip stipriai, kaip dabar laukiu šio ketvirtadienio koncerto“, – teigia Beatrich. „Smagu, kai scenoje esi ne vienas ir dar su gyva muzika. Tuomet atrodo, kad ir net ir tos pačios, šimtus kartų girdėtos dainos suskamba kitaip“.

Intensyviu grafiku gyvenanti, kurianti ir milžiniškais šuoliais pirmyn savo karjeroje žengianti daininkė atskleidžia, jog šis koncertas – viena iš retų galimybių šiemet išvysti ją ir grupę scenoje. „Šiek tiek apribojom savo koncertų skaičių, nes norim susitelkti į muzikos kūrimą ir nesiblaškyti. Pasimatom terasoje!“, – kviečia ji.

Kartu su pirmaisiais Beatrich akordais „Vasaros terasoje“ prasidės ir net keturis mėnesius truksiantis renginių ir geros nuotaikos sezonas po atviru dangumi.

Kiekvieną kampą, pradedant terasos trinkelėmis, baigiant nuo nulio naujai įrengta pagrindine scena atnaujinusi „Vasaros terasos“ komanda šiemet visus vasaros mieste mylėtojus kvies mėgautis renginių gausa.

Pirmadieniai atsiskleis elektroninės muzikos garsais. Jais ir renginių serija „Minimal Mondays“ rūpinsis „minimal.lt“ komanda, antradieniais didžiąją terasos sceną bandys prisijaukinti „Mažieji atradimai“ – nauji, tačiau dėmesio verti kūrėjai, trečiadieniais ir ketvirtadienis visus šokti be stogo kvies aktualiausi Lietuvos ir užsienio muzikos vardai, dalis kurių taps išskirtinės renginių serijos „Kalnapilis Nealkoholinis Summer Selection“ dalimi.

Be visų šių renginių beveik kasdien terasoje skambės muzika, geriausių draugų istorijos, pokalbiai, o jau pirmąją atidarymo savaitę pasirodymus čia surengs būrys žinomiausių vardų Lietuvoje – Beatrich, Saulės Kliošas, Vidas Bareikis, Olegas Šurajevas, „Flying Saucer Gang“ ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai