„Vasaros Terasa“ atsisveikina iki kitų metų – uždarymo koncerte gros „Lilas ir Innomine“

Lilas ir Innomine / M. Penkuku nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-18 08:19
Nors kalendorius vasara paliko jau prieš kurį laiką, Vilniuje įsikūrusi „Vasaros Terasa“ iki šios savaitės dar kvietė gyvos muzikos mylėtojus pabūti kartu po atviru dangumi. Uždaryti sezoną klausytojai kviečiami šią savaitę. Čia rugsėjo 19 d. scenoje pasirodys kolektyvas „Saulės Kliošas“, o rugsėjo 20 d. vasaros renginius kiemelyje uždarys hip-hopo muzikos duetas „Lilas ir Innomine“.

„Anksčiau ar vėliau kažkas turėjo tai pasakyti garsiai – Vasaros Terasa yra mistinė vieta, kurioje koncertai skamba pusantro karto geriau nei bet kur kitur. Tai – faktas. Dėl to žmonės čia taip sėkmingai ir renkasi. Kadangi paslaptis atskleista, nėra ką daugiau ir pilstyti, tiesiog bus pusantro karto geriau nei buvo prieš tai ar bus po to“, – į uždarymo koncertą optimistiškai kviečia duetas „Lilas ir Innomine“.

Daugiau nei tris mėnesius kone kasdien ant „Vasaros Terasos“ scenos lipo būrys Lietuvos ir užsienio atlikėjų, nuo pradedančių muzikantų „Mažųjų Atradimų“ serijoje iki pasaulinio lygio žvaigždžių, tokių kaip saksofonistas ir kompozitorius Kamasi Washington su grupe.  

„Ne vieną vakarą klausytojai į kiemą vos tilpo – grupė „Lemon Joy“, projekto „Nebegėda“ gimtadienis, „Humoro klubo“ stand up‘as surinko pilną Vasaros Terasą, labai džiugu, kad žiūrovai – neabejingi mūsų siūlomai programai“, – džiaugiasi „Vasaros Terasoje“ koncertus organizuojančios muzikos agentūros „Damn Good” vadovės Greta Lechavičiūtė ir Aistė Naveckaitė.

Visą vasarą lankytojus džiugino daugybė populiarių Lietuvos grupių ir atlikėjų – „Beatrich“, „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“, „8 Kambarys“, „Colours of Bubbles“, „Junior A“, „Golden Parazyth“, Linas Adomaitis ir kiti.

Be gyvos muzikos ciklų bei renginių serijos „Kalnapilis Nealkoholinis Summer Selection“ po atviru dangumi terasoje taip pat vyko „Minimal Mondays“ DJ vakarėliai, agentūros „Flow Music“ trečiadieniais rengiami elektroninės muzikos vakarai, „Only 1 drink“ ketvirtadienio DJ sesijos bei vakarėlių ciklas „High Heels” su žavingąja Anna Hanna.

Vilniaus miesto vasaros simboliu laikoma terasa šiemet neapsiribojo vien muzika. „Vasaros Terasos“ komanda taip pat surengė kelias filmų peržiūras, Oleg Suravej stand up‘ą, krepšinio čempionato transliacijas, sekmadieninius šokius su šokių studija „FeelFlow“, „Tele Bim Bam studijos renginį šeimoms su vaikais bei tęsėme jau ne vienerius metus gyvuojančią tradiciją ­– „Blusturgio” popietes“.

„Ačiū už vasarą visiems, praleidusiems bent vieną jos vakarą kartu. Kitą sezoną su muzika planuojame pradėti anksčiau, startuosime nuo gegužės pradžios, tad būtinai ir vėl pasimatome!“, – sako „Vasaros Terasos“ renginių organizatorės. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai