Vasaros stiliaus deriniai: nuo egzotišku raštų iki nespalvotos klasikos

Vasaros stiliaus deriniai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 16:39
Kai po truputėlį artėja ruduo, bet šiltos ir saulėtos dienos dar džiugina, taip ir norisi pasidžiaugti lengvais bei neįpareigojančiais vasariniais drabužiais. Jei ieškote kažko naujo arba planuojate atostogas ir norite atsinaujinti, štai kelios idėjos, kaip stilingai priderinti jau turimus ar naujus drabužius šiltoms vasaros dienoms.

Madingi raštai

Šio ir ateinančio sezono madingiausia, be abejonės, gyvūnų kailio rašto išmarginta ir taškuota medžiaga. Jas galima derinti ne tik kartu, bet ir atskirai. Taškeliai jūsų įvaizdžiui suteiks žaismingumo, o gyvūnų raštai elegancijos ir seksualumo. Nebijokite eksperimentuoti ir derinti juos tarpusavyje.

Romantiška suknelė

Ar galėtumėte įsivaizduoti vasarą be plevėsuojančios romantiškos suknelės? Šis drabužis šiltuoju metų laikotarpiu reikalingas taip pat, kaip ir maudymosi kostiumėlis.

Thank you for the greatest weekend ❤️#annabelogpetter

A post shared by Tine Andrea (@tineandreaa) on

Užsivilkusi šią suknelę ne tik jausitės patogiai ir moteriškai, bet ir sulauksite nemažai komplimentų. Be to, plėvesuojančios suknelės puikiai paslepia nereikalingus iškilimus.

Golden hour giving me that golden glow. ???? #newwave #rixolondon #quayaustralia

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

Juoda-balta klasika

Jei esate tikra klasikos ir minimalizmo gerbėja, o savo drabužinės net ir vasaros metu neįsivaizduojate be juodos ar baltos spalvos, siūlome šiek tiek paeksperimentuoti ir tarpusavyje derinti įvairių stilių drabužius arba prie jų derinti ryškesnius aksesuarus, bet išlaikyti panašią stilistiką.

Searching all over Paris for these shoes @chanelofficial ????

A post shared by Felicia Akerstrom Ma (@fakerstrom) on

Dėvėdama šių dviejų spalvų drabužius visuomet atrodysite elegantiškai.

Making an appearance at @ralphandrusso ❤️ #RalphAndRusso #ParisCouture Anzeige

A post shared by XENIA ADONTS (@xeniaoverdose) on

Dviejų dalių komplektai

Nėra nieko žaismingiau karštą vasaros dieną, kaip dviejų dalių komplektai, kurie visuomet atrodo išskirtinai ir be galo stilingai. Komplektą gali sudaryti tiek kelnės, tiek sijonai, tačiau viršutinis drabužis dažniausiai būna patrumpintas arba atvirų pečių.

Ciao como ????????

A post shared by Caroline Daur (@carodaur) on

Tokius modelius drąsiai rinkitės, bet nepamirškite, kad spalvos, medžiagos ar raštai gali tarpusavyje ir nederėti, taip sukursite įdomesnį įvaizdį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai