Vasaros sezono atidarymą pajūryje „Sveika, Neringa!“ skelbs nemokamais didžiausių Lietuvos žvaigždžių koncertais

Monique / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-16 11:37
Birželio 7-9 dienomis vasaros sezono atidarymą Neringoje skelbs didžiausias nemokamas sporto ir muzikos festivalis šeimoms „Sveika, Neringa!“. Į kasmetinę šventę pajūrio gyventojus ir svečius sutrauks daugybė nemokamų pramogų, rungčių ir įspūdingi koncertai.

Ketvirtą kartą organizuojamas festivalis – vienintelis tokio masto nemokamas sporto ir muzikos renginys šeimoms Lietuvoje. Viename gražiausių Lietuvos kampelių laukiami visi, norintys vasarą pradėti aktyviai bei linksmai.

„Šiemet festivalis „Sveika, Neringa!“ šiemet vyks Juodkrantėje, kur svečius džiugins ne tik tradicinės ėjimo, orientavimosi varžybos, bėgimas ar tenisas, bet ir daugybė kitų rungčių bei pramogų. Mūsų tikslas – kad kiekvienas Neringos lankytojas festivalyje jaustųsi laukiamas. Čia veiklos ras ir jaunimas, ir tėvai su mažais vaikais, ir pajūrio išsiilgę senjorai“, - pranešė organizatoriai.

Pagrindiniu festivalio akcentu taps nemokami ryškiausių Lietuvos žvaigždžių koncertai. Savo dainas „Sveika, Neringa!“ ir viena mylimiausių Lietuvos jaunųjų muzikos žvaigždžių – Monika Pundziūtė-Monique.

„Vasarą pradėti kviečiame kitaip nei dauguma Lietuvos festivalių – sveikai, linksmai ir su visa šeima. Džiaugiamės kasmet matydami vis augantį lankytojų skaičių, o gražiausia, kai į festivalį atvyksta ištisos kartos – mažyliai su tėvais ir seneliais. Siekiame, kad aktyvus laisvalaikis dieną derėtų su linksmybėmis nemokamuose didžiausių Lietuvos scenos žvaigždžių koncertuose vakarais. Kviečiame sekti festivalio naujienas – svečių laukia dar ne viena muzikinė staigmena“, - teigė organizatoriai.

Žmonės.lt

Temos:

Neringa

Naujausi straipsniai