Vasaros romanas: devynios pamokos

Jis ir Ji / 123RF nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-23 21:28
Kad vasara gali stipriau sužadinti aistrą, patyrėte ne vienas. Juk yra tekę užmegzti atostogų romaną arba patirti bent trumpą susižavėjimą. Vieni romanai iš vienadienių perauga į rimtus santykius, kitiems lemta baigtis net neįsibėgėjus. Tačiau iš kiekvienų jų galima ko nors pasimokyti. Santykių ekspertė ir knygos „He Did You a Favor“ autorė Debra Rogers pasidalijo 9 pamokomis, kurias išmoko per savo gyvenimą.

Turėti vienos nakties romaną su gražuoliuku yra priimtina

Jei po  nakties, kurios metu padauginote „Long Island Teas“ kokteilių ir šėlote šokių aikštelėje kaip patrakusi kojotė, sutikote vaikiną, kuris kaip iš akies trauktas TV projekto „Dancing with the Stars“ šokėjas Maksimas Chmerkovskis – viskas gerai. Nesivaržykite ir leiskitės į malonumus. Laikas parodys, ar tai buvo tik vienos nakties romanas, ar jam yra lemta tapti kuo nors daugiau.

Geras sekas nėra lygu meilei (nesvarbu, ką jums sako hormonai)

Jei jūs su vaikinu laiką leidžiate tarp patalų, žinokite, kad padidėjęs oksitocino kiekis jūsų organizme skatina jūsų jautrumą ir emocionalumą. Tai tik cheminė reakcija jūsų organizme. Nepraraskite budrumo ir valdykite situaciją. Įvertinkite, ar jūsų seksualus vaikinas yra ne tik geras lovoje, tačiau ir išlipęs iš jos. Jei ne, tuomet nesisielokite. Tiesiog gyvenkite toliau su didžiule šypsena veide, nes svarbiausia, kad jūs patyrėte gerą seksą.

Atnaujinti santykius su buvusia meile yra gerai

Vienos geriausių mano vasarų buvo dvi savaitės pajūryje su buvusia mokyklos meile. Viskas buvo tobula, nes mes abu buvome labiau subrendę, savimi pasitikintys ne tik lovoje, bet ir už jos ribų. Jei netyčia susitiksite su vyruku, kuris kažkada jums buvo kritęs į akį, o galbūt jus siejo net vienadienis romanas, neskubėkite sakyti „sudie“. Duokite laiko vienam kitą pažinti iš naujo ir stebėkite, kas įvyks.

Nenusisekęs praėjusios vasaros romanas kelia jums jaudulį. Susitaikykite ir judėkite toliau

Neleiskite praėjusios vasaros nenusisekusiam romanui sugadinti šių metų nuotaikos. Jei jūsų buvusi vasaros meilė nepasisekė, nesisielokite, o judėkite toliau. Ištarkite „sudie“ ir leiskitės į malonumus. Kaip dainuoja Colbie Caillat: „Jei tu nusprendei išeiti, tai ir eik. Nes aš negaliu mėgautis saule tavo šešėlyje.“ Padėkokite buvusiajam ir judėkite toliau – megzkite pažintis ir pasinerkite į vasaros malonumus.

Linksmas vyrukas, kurį sutikote per vestuves nėra misteris Amžinybė

Jis yra jaunikio koledžo laikų draugas. Jis – šmaikštus, išsilavinęs, protingas... Nereikia pradėti tikrinti jį pagal sąrašą vertybių, kurias turi turėti jūsų būsimas vyras. Tik ne čia ir ne dabar. Tiesiog pasimėgaukite vienadieniais santykiais ir pasimėgaukite. Bandykite pažinti jį ir laikui bėgant galėsite nuspręsti, ar jis vertas daugiau, ar tai tik kompanionas gerai praleisti laiką.

Jei jūsų naujas gerbėjas įgriso ir tapo nemalonus, šalin jį!

Pripažinkite, kad mes dažniausiai parodome tik savo gerąją pusę, kuomet susipažįstame su žmonėmis. Tik laiko klausimas, kada mes atsiskleidžiame ir galbūt parodome savo tikrąjį veidą, kuris nėra vien gėlytės. Vaikinas, su kuriuo susipažinote draugų vakarėlyje buvo tikra kompanijos siela, tačiau jums likus dviese jis nei iš tolo neprimena to šmaikštuolio. Už uždarų durų gali atsiskleisti ir jo tamsioji pusė. Būkite pasirengusi, jei jums nuojauta kužda kažką blogo, bėkite kuo toliau.

Leiskite pamesti sau galvą, tačiau nepamirškite nusileisti ant žemės

Mintys apie naujus romantiškus santykius gali atitraukti nuo realybės. Tai visiškai suprantama. Svarbiausia yra nepamiršti savęs, neatitrūkti nuo savo gyvenimo, įsipareigojimų. Raskite laiko susitikti su draugais, skirti laiko sau, imkitės naujos užduoties ar pomėgio. Jei  skirsite laiko sau, tuomet jums neliks laiko skraidyti padebesiais, taip pat tai skatins jūsų pasitikėjimą savimi.

Įkaitinti atmosferą yra gerai, tačiau nenudekite

Jūsų jausmai galbūt įsiliepsnoja ir jūs pradedate galvoti, kad tai gali būti „tai“ – tikroji gyvenimo meilė. Nereikia per daug įsijausti į visą situaciją ir atiduoti save 100 procentų, nes visgi tai yra tik vasaros romanas. Jei jums kyla abejonių, nedvejokite jas išsakyti garsiai. Geriau pasakyti viską nuoširdžiai nei vėliau nudegti, išgyventi nelaimingą meilę, kai gausite SMS žinutę: „Mums geriau likti tik draugais“. Pasikalbėkite, jei jis jaučia jums daugiau ir jūsų pažintį mato ne kaip vasaros romaną, tuomet jūs abu galite atsiduoti ir žiūrėti, kas iš to išeis. Jei ne, tuomet ieškokite kitų potencialių vyrų.

Mėgaukitės šia akimirka

Prisiminkite, kad atostogos yra tas metas, kai reikia atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Tai taip pat galioja ir meilei. Atostogų metu viskas vyksta sulėtintai, todėl leiskite ir jūsų jausmams vystytis lėčiau nei įprastai. Leiskite savo širdžiai pailsėti. Leiskite sau pasimėgauti akimirka, kai bandome pažinti vienas kitą leidžiantis saulei ir besimėgaujant keliais kokteiliais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai