Vasaros pabaigoje Klaipėdos Jono kalnelyje – Andriaus Mamontovo koncertas

Andrius Mamontovas / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Rugpjūčio 26 d. Klaipėdoje, Jono kalnelyje, savo pasirodymą surengs Andrius Mamontovas su savo grupe. Koncerto metu skambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „Foje“ dainos.

Pernai pirmą kartą koncertavęs šioje erdvėje, atlikėjas neslėpė emocijų: „Jono kalnelis Klaipėdoje yra viena iš tų netikėtų vietų, kurios įsimins visam gyvenimui.“

„Laužo šviesa“:

Šimtmečius skaičiuojantis miesto gynybinis pylimas, vadinamas Jono kalneliu, pernai buvo atvertas po rekonstrukcijos ir pradėjo naują gyvavimo erą kaip nauja masinių renginių erdvė po atviru Klaipėdos dangumi.

Būtent A.Mamontovo koncertas buvo pirmas didelio masto renginys šioje vietoje ir dabar atėjo laikas dar vienam pasirodymui. Šiemet rugpjūčio 23 d. vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų minės savo 55-ąjį gimtadienį, tad koncertas Klaipėdoje bus kupinas gražiausių emocijų ir begalinės gerbėjų meilės.

Keičia artėjančių koncertų vietą

Dainininkas A.Mamontovas jau anksčiau gerbėjams pranešė, kad rugsėjį „Avia Solutions Group“ arenoje turėjusį vykti koncertą žada perkelti į kitą erdvę. To priežastis – į viešumą iškilusi informacija apie areną valdančios įmonės sąsajas su Kremliaus režimu.

Apie savo sprendimą A.Mamontovas anksčiau rašė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Mieli bičiuliai. Svarstau apie savo rugsėjo 3-ios koncerto Vilniuje perkėlimą į atvirą lauką. Kadangi tai gan kompleksiškas techninis ir logistinis procesas, daugiau informacijos turėsiu artimiausiu metu. Be jokios abejonės, bilietai, kuriuos jau pirkote – galios“, – rašė A.Mamontovas.

Skaitykite daugiau