Vasaros makiažo tendencijos – natūralumas ir žaidimas su spalvomis

Renata Mikailionytė (kairėje) ir Meda Jonaitytė 2012-ųjų „Grožio infekcijoje“ / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Autorius: Kristina Mažeikaitė
Publikuota: 2012-03-16 19:27
Vilniuje prasidėjo dvi dienas truksianti grožio šventė „Grožio infekcija“, kurioje vizažistai pristato vasaros sezono naujienas ir tendencijas. Pasak vizažo specialistės Lauros Kreivytės, šiemet bus akcentuojamas natūralumas ir žaidžiama su ryškiomis spalvomis.

Manekenei Monikai Račiūnaitei penktadieninio renginio metu buvo atliktas neutralus makiažas, o modelių agentūros „Image Group“ bendrasavininkei Medai Jonaitytei – ryškesnis.

„Pristatome du makiažo tipus, kurie yra gan tendencingi: vienas – natūralus, o kitame akcentuojama spalva. Pirmuoju makiažu siekiame pabrėžti gražią odą. Ant mados podiumo šiuo metu populiarus berniuko įvaizdis – paryškinti antakiai, paskaistinti skruostikauliai. Antruoju variantu Medai pritaikysiu mėlynus atspalvius, kurie yra itin madingi šią vasarą, paryškinsiu akis“, – kalbėjo L.Kreivytė.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

M.Račiūnaitės teigimu, su natūraliu makiažu ji jaučiasi puikiai, nes ir pati vertina minimalų, natūralų įvaizdį kuriantį makiažą. „Jaučiuosi be galo graži. Man natūralumas visą laiką prie širdies“, – šypsojosi M.Račiūnaitė.

L.Kreivytės teigimu, šį sezoną šešėlių spalvų yra be galo daug: tiek pastelinių, tiek ir itin ryškių, elektrinių spalvų bei daug baltos. Madingiausia – mėlyna rugiagėlių spalva.

Pasak L.Kreivytės, jei anksčiau buvo leidžiama ryškiai dažyti ir akis, ir lūpas, tai šį sezoną patariama akcentuoti vieną iš jų.

„Anksčiau antakiai buvo neliečiami, dabar akcentuojami arba antakiai, arba akys, arba lūpos“, – kalbėjo vizažistė.

Vizažo specialistų teigimu, šį sezoną bus populiarūs matiniai lūpų dažai, vengiama perlamutro, lūpos dažniausiai tiesiog sudrėkinamos blizgiu.

„Vyraus tiek  šiltos, tiek ir šaltos lūpų dažų spalvos. Lūpos yra labai skaisčios: ryškiai rožinės, oranžinės, taip pat vis dar aktuali raudona, slyvinė, kakavinė. Lūpos turi atrodyti kaip pumpuras“, – kalbėjo vizažistė.

L.Kreivytės teigimu, šį sezoną madingas retro, 30-ųjų, 50-ųjų, 60-ųjų, 70- ųjų metų stilius, todėl akcentuojama ir akių linija.

„Su ja galima žaisti: ji gali būti ne tik juoda, bet ir spalvota, gali būti plona, ilga, stora, grafiška...“ – kalbėjo vizažistė.

Vizažo specialistė taip pat pabrėžė, kad ypač svarbu nepamiršti rinktis kokybišką kosmetiką, kuri atrodytų natūraliai, kad veidas neatrodytų negyvas, lyg su kauke.

Andriaus Ufarto/BFL nuotr.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai