Vasaros hito „Watermelon Sugar“ žvaigždė Harry Stylesas turi naujieną ir šaltajam periodui

Harry Stylesas / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-27 14:20
Po stulbinančios „Watermelon Sugar“ vasaros hito sėkmės dainininkas Harry Stylesas pristato naujieną pavadinimu „Golden“. Saulėtus linkėjimus perduodančiame vaizdo klipe atsiveria gražiausi Italijos pakrantės vaizdai, kurių fone siaučia pats Harry.

Dainos „Golden“ vaizdo klipas, nuo kurio premjeros nepraėjo nė para, jau turi kone 15 mln. peržiūrų. Klipas buvo filmuojamas vienoje prabangiausių ir gražiausių Italijos pakrančių – Amalfyje. Tai – populiari turtingų ir garsių žmonių lankytina vieta.

Įvertinkite Harry Styleso „Golden“:

„Golden“ – viena pirmųjų sukurtų dainų iš „Fine Line“ albumo. Ji visada man buvo tarsi džiaugsmo šaltinis. Taigi norėjau ir vaizdo klipo, kuris tai įamžintų“, – trumpai „Golden“ vaizdo klipo idėją viename interviu pristatė Harry Stylesas.

Tarptautiniu fenomenu vadinamo Harry Styleso singlas „Watermelon Sugar“ didžiąją dalį prabėgusios vasaros puikavosi ir Lietuvos muzikos topų viršūnėse. Ar šią savaitę singlo pavidalu pristatytas „Golden“ lydės mus šaltuoju metų laiku?

Harry Stylesas yra buvęs vienos sėkmingiausių vaikinų grupės „One Direction“ narys. Savo solinę karjerą jis pradėjo dar 2016 m. Pirmasis vaikino singlas „Sign of the Times“ ir jo paties vardu pavadintas debiutinis albumas iškart susilaukė didžiulės sėkmės. Toks pat yra ir jo antrasis platininis albumas „Fine Line“. Jame skamba tokie jau multiplatininiais tapę hitai kaip „Adore You“, „Watermelon Sugar“ ir „Golden“.

Čia galite klausytis viso Harry Styleso albumo „Fine Line“:

Naujausi straipsniai