„Vasaros hitą“ pristatęs „Eilinis elitas“ paviešino dainos kūrimo užkulisius

Šarūnas Datenis, Dmitrijus Golovanovas, Kirilas Glušajevas, Martynas Nedzinskas ir Audrius Bružas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-07 13:52
Praeitą savaitę pirmąjį savo hitą drąsiai pristačiusi grupė „Eilinis Elitas“ šiandien dalinasi ir vizualiu priedu prie dainos, kuriame užfiksuotas pavyzdingas kūrybinis procesas.

„Vasaros Hitas“ po premjeros jau susilaukė ir pirmųjų vertinimų – tiesa, ne vien piktų, – šypsodamasis pasakoja grupės lyderis Audrius Bružas. – Savaitgalį toks žmogelis viename prekybos centre netgi susistabdė mane ir paplojo per petį sakydamas „malačius“.

Nešokiruoti žiūrovų kurortiniais kadrais klipe nusprendę grupės nariai, visų netikėtumui, nufilmavo labai paprastą siužetą studijoje, be jokios prabangos. Muzikaliai kvailioti sumanę profesionalūs aktoriai ir muzikantai neturi tikslo kažką pašiepti ar pasijuokti.

„Mūsų noras vienas – skleisti kuo daugiau pozityvumo, kad žmonės rečiau būtų surūgę ir pikti. Kita vertus, „Eilinis Elitas“ ne satyra, o tik lietuviško pramogų pasaulio atspindys. O ir šiaip nežiūrėkit į viską per daug rimtai“, – savo grupės įsitikinimą dar kartą primena A. Bružas.

Paklaustas, kodėl vasaros hitas buvo išleistas rudenį, jis nesutrinka: „O kam vasarą kurti hitą? Juk ir taip šilta ir nuotaika gera“.

Profesionalūs aktoriai ir profesionalūs muzikantai į „Eilinį Elitą“ apsijungė vardan muzikinės improvizacijos scenoje. Tai pakankamai sudėtingas žanras, tačiau galima drąsiai sakyti, kad „Eilinis Elitas“ Lietuvoje – unikali improvizuojanti grupė. 

Spalio pabaigoje ir lapkričio pradžioje vyksiantis muzikinis grupės turas Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – ilgai planuotas, lauktas ir kurtas. Grupė pasirodys su papildomais muzikantais, o vaizdą ant scenos prastiprins nauji šviesos sprendimai.

„Eilinio Elito“ turo datos:
Spalio 20 d. – Girstutis, Kaunas 
Spalio 27 d. – Loftas, Vilnius 
Lapkričio 10 d. – Žvejų rūmai, Klaipėda

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai