Vasariškas svajonių miegamasis: sufleruoja „Instagram“

Šviesus miegamasis
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Šiltasis sezonas diktuoja ne tik aprangos, bet ir interjero stilių. Vasarą į spintas nugula vilnoniai pledai, sunkios užuolaidos, plačiau praveriame langus, o vazose pražysta gyvos gėlės.

Štai keli patarimai, jei norite įneši daugiau vasariškos gaivos ir šviesos į savo miegamąjį. Susikurkite tokią miego karalystę, kad joje norėtumėte praleisti visą savaitgalį!

 • Miegamasis atrodys „lengvesnis“, jei vasarą rinksitės šviesių spalvų patalynę. Ir nebūtinai baltą! Įsigykite švelniai rausvą ar melsvą komplektą arba du skirtingų atspalvių – pagalvės gali būti vienokios, o antklodė – kitokios spalvos.
   
 • Įleiskite šviesos – tegul langai būna kuo atviresni ar dengiami plonų permatomų užuolaidų. Vargina rytinė saulė ar kaimynai priešais? Rinkitės nepermatomas, tačiau šviesių spalvų užuolaidas ar kitą langų dengimo būdą.
   
 • Neapkraukite palangių ir lentynų. Miegamojo (o ir visų namų!) geriau neapsunkinti niekučiais, o jei įvairių smulkmenų sunku atsisakyti, perkelkite jas kur nors kitur. Juk nenorite, kad vėjo gūsio išjudintos užuolaidos nušluotų juos ant grindų ar pro langą? Mes jau nekalbame apie tai, kad kambaryje bus lengviau palaikyti švarą. 
 • Nebijokite veidrodžių. Net jei pagrindinis jūsų namų veidrodis kabo vonios kambaryje ar išlydi jus prieškambaryje, apgyvendinkite dar vieną miegamajame – jis atspindės šviesą ir vizualiai padidins erdvę. 
   
 • Rinkitės permatomus ar šviesių spalvų aksesuarus – vazas, šviestuvus, vazonus, paveikslų rėmelius. 
 

I'm so into all the bright and airy spaces in @aptapothecary 's home tour on DS today (link in profile) #pinksheets4ever

A photo posted by Grace Bonney (@designsponge) on

 

Lets add cobalt pillows to Rose bed linen set #stonewashed #linen #linenme #summer #rose #cobalt

A photo posted by LinenMe (@linenme) on

Skaitykite daugiau