Vasario 16-osios proga V.Petersons perdainavo „Naktinių personų“ dainą: sveikina visus tautiečius

Voldemars Petersons ir Mr. Jumbo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-16 10:16
Nespėjo atslūgti aistros po Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos, kurioje Voldemars Petersons su grupe užėmė garbingą trečią vietą, o atlikėjas jau rezga naujas kūrybines idėjas.

Trečiadienį pasirodys Voldemaro autorinės dainos „Švyturys“ vaizdo klipas, netrukus dienos šviesą išvys ir nauji dainininko projektai, o šiandien jis su savo geru bičiuliu Giedriumi Balčiūnu-Mr. Jumbo sveikina visus tautiečius su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena ir dalijasi jų bendrai atlikta „Naktinių Personų“ daina „Saulės Kraujas“.

Voldemars Petersons / E.Blaževič LRT nuotr.
Voldemars Petersons / E.Blaževič LRT nuotr.

„Laisvė man vienareikšmiškai asocijuojasi su vidine žmogaus būsena. Išsikovoti tautos laisvę – tai pirmas žingsnis kelyje į kiekvieno vidinį išsilaisvinimą. Mano nuomone, laisvas žmogus – tas, kuris nėra supančiotas aplinkos vertinimo grandinių skirstant atskirus individus į blogus ar gerus. Kuris turi savo nuomonę, tačiau taip pat suvokia, kad ir kiti turi savąsias. Kuris išlieka ištikimas savo vertybėms ir įsitikinimams, nesvarbu, kokios kritikos ar nepasitenkinimo audros plūstų. Kaip žmogus gali jaustis laisvas, jei jo viduje nėra ramybės? Kaip žmogus gali būti ramus, kai jis apsiima teisėjo vaidmenį?“ – kvestionuoja gyvenimą atlikėjas.

Voldemaro ir Mr. Jumbo atliekamą kūrinio „Saulės Kraujas“ versiją galite išgirsti čia:

Naujausi straipsniai