Vasario 16-oji socialiniuose tinkluose: vieni stebino originalumu, kiti – nostalgiškais prisiminimais

Beata Nicholson, Indrė Stonkuvienė, Andrius Rimiškis / „Instagram“, Mariaus Jovaišos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-16 21:29
Lietuvai švenčiant 103-ąjį gimtadienį, Vasario 16-osios proga originaliomis trispalvėmis pasipuošė ir žinomų žmonių socialiniai tinklai.

Šiemet minėjome 103-ąsias metines, kai 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Taryba Vilniuje pasirašė Nepriklausomybės aktą. 

Nors pandemija gerokai pakoregavo įprastus Vasario 16-osios renginius, kurie džiugindavo būrį patriotų, savo originaliomis fotografijomis bei prisiminimais šiandien soc. tinklus nuspalvino žinomi žmonės ir virtualiai priminė apie širdis džiuginančią šventę.

Laidų vedėja ir iniciatyvos #MoterųPausaulyje įkūrėja Indrė Stonkuvienė savo instgarame pasidalijo prisiminimais iš fotosesijos su Mariumi Jovaiša, kur ji vilkėjo tautiniu kostiumu.

Dainininkas Andrius Rimiškis Lietuvai palinkėjo gražaus gimtadienio ir pasidalijo akimirkomis iš Vasario 16-osios minėjimo su Lietuvos kariuomene.

Kulinarė, laidų vedėja Beata Nicholson į valstybinę šventę pažvelgė originaliai ir su savo sekėjus nustebino gardžiu trispalviu desertu.

„Labas rytas, Lietuva“ vedėjos Ugnės Siparės palinkėjimas buvo itin optimistiškas.

„Linkiu nepamiršti dviejų dalykų: mylėti Lietuvą bei atleisti tiems, dėl kurių gali atrodyti, kad nekenti visos šalies. Taip nėra. Tikėjimo ir džiaugsmo! Viskas bus gerai“, – rašė Ugnė.

Na, o Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus prisiminė laisvę keliauti. Jie paviešino foto, darytą svečioje šalyje lygiai prieš metus.

„Su Vasario 16-ąja, mieli mūsų bičiuliai! Viskas bus gerai! 
P.S. Paveikslavomės prieš metus šią dieną, kitoje savivaldybėje. Nieko labiau tinkamo per minėtą laikotarpį neįamžinome, tai atviruką kartojame“, – rašė keliautojai.

Su Vasario 16-ąja, mieli mūsų bičiuliai! Viskas bus gerai! 🇱🇹 P.S. Paveikslavomės prieš metus šią dieną, kitoje savivaldybėje. Nieko labiau tinkamo per minėtą laikotarpį neįamžinom, tai atviruką kartojame.

Posted by Starkaus & Radzevičiaus kelionės on Monday, February 15, 2021

Naujausi straipsniai