Vasarą pasirodys knyga apie M. Markle ir princo Harry gyvenimą: pora tikisi, kad tai sustabdys apkalbas

Meghan Markle ir Princo Harry knyga apie jų gyvenimą/Vida Prees nuotrauka ir „Amazon“ šaltinis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-15 08:00
Vasaros pabaigoje Sasekso hercogai pasauliui pristatys knygą „Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family“. Tai biografinė knyga, kurioje, kaip teigia Meghan Markle ir princas Harry, bus atskleistos visos karališkosios šeimos ir naujo gyvenimo pradžios detalės.

Knygą apie Meghan ir Harry rašo žurnalistai Omid Scobie ir Carolyn Durand, kuriems suteikta teisė atvirai bendrauti su pora ir aprašyti jų gyvenimo vingius be jokių pagražinimų.

Biografinė knyga bus išleista tiek popieriniu, tiek skaitmeniniu formatu. Kaip teigiama internetinės parduotuvės „Amazon“ aprašyme,  knygoje bus atskleista „tik keliems žmonėms žinoma tikra Harry ir Meghan istorija“.

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.

„Pirmą kartą „Finding Freedom“ pažvelgs giliau nei į antraštes, kad būtų atskleistos nežinomos Harry ir Meghan bendro gyvenimo detalės, paneigiant daugybę gandų ir klaidingų nuomonių, kurios porą persekioja abiejose vandenyno pusėse“, – teigiama aprašyme.

Sasekso hercogų gerbėjai tikisi, kad pora atskleis, kodėl Harry susipyko su broliu Williamu, kokia juoda katė perbėgo tarp Meghan Markle ir Catherine Middleton ir kodėl jiedu nusprendė atsisakyti karališkošios šeimos narių titulo bei palikti Jungtinę Karalystę.

Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto pati Meghan Markle mano, kad būsimoji knyga apie jos santykius su princu Harry padės skaitytojams suprasti „kančią ir neramumus“, kuriuos jai teko ištverti per pastaruosius kelerius metus ir sustabdys įvairias apkalbas, nuo kurių pora itin pavargo.

„Jei tai priklausytų nuo Meghan, knyga būtų išleista jau rytoj, o ne po trijų mėnesių", – portalui Daily Mail komentavo neatskleistas šaltinis.

Naujausi straipsniai