Vasarą kvieskite rinkdamiesi akinius: 5 stilingiausi saulės akinių tipai

Akiniai / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-29 09:00
Nors vasara gąsdina neateisianti, mes tam pašėlusiai priešinamės! O kad ji suskubtų, reikėtų išsirinkti saulės akinius. Šiemet jie kaip niekad spalvingi, blizgūs ir puošti netikėtomis detalėmis.

Apvalučiai

Gražaus, lygaus apskritimo forma – sezono topas. Net jei jums atrodo, kad jie gan nuobodūs, palyginus su kitais, klystate – rėmelio spalva gali būti pati įvairiausia.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Išradingumui ribų nėra

Akcentai ir detalės – štai kas svarbu šią vasarą renkantis akinius. Pasirinkimo įvairovė tokia gausi, tad net jei manote, kad ši tendencija tik tiems, kurie ruošiasi į karnavalą, klystate. Juk detalių gali būti labai įvairių: įtiks ir puoštis mėgstantiems, ir subtilaus skonio mėgėjams. O galų gale, juk gali gyventi linksmai: drąsiai rinkitės gėlėmis, kniedėmis, katinais puoštus akinius ar pagamintus iš blizgaus plastiko, ir neprašausite pro šalį. Tai, kas ilgai atrodė kaip kičas, dabar turi išeiti į dienos šviesą.

Veidrodėli, veidrodėli...

Šį sezoną būkite ryškūs, kaip niekad! Drąsių, ryškių spalvų veidrodiniai akinių lęšiai – bene geriausias šio pavasario ir vasaros saulės akinių pasirinkimas. Tai tiek sportinio tipo, tiek klasikinio tipo akinių naujiena šį sezoną.

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Ateik čia, tigriuk!

Net jei nemėgstate tigrinio rašto drabužių, batų ar rankinių, patikėkite, tokio margio akiniai šį vasaros sezoną labai madingi. Praplėskite savo požiūrio ribas ir įsigyti šį sezono topą.

Kuo didesni, tuo geriau

Jei jau keletą sezonų turite vadinamuose oversized akinius, galėsite ir toliau stilingai žingsniuoti miesto gatvėmis ar paplūdimio smėliu. Stilistai ir mados atstovai tikina, kad jie topų viršūnėse karaliaus dar keletą sezonų. Ak, ta didybės manija...

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai