Vasarą ištekėjusios Liepa Mondeikaitė, Eglė Daugėlaitė ir Saulenė Chlevickaitė mada domėjosi be vyrų

Liepa Mondeikaitė, Eglė Daugėlaitė ir Saulenė Chlevickaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-09 20:15
Trečiadienio vakarą drabužių ženklo „AiMi“ įkūrėja Aida Milašiūtė-Einorė pristatė bendrą kolekciją su garsiu Lietuvos dizaineriu Egidijumi Rainiu. Įvertinti menininkų bendradarbiavimo suskubo būrys garsių svečių, tarp jų – ir ką tik ištekėjusios garsios merginos: dainininkės Liepa Mondeikaitė ir Saulėnė Chlevickaitė bei žurnalistė Eglė Daugėlaitė. Tiesa, visos kaip viena mada domėjosi be vyrų – kompaniją joms palaikė draugės.

Naująją „AiMi & Egidijus Rainys“ 2015/2016 rudens/žiemos kolekciją A.Milašiūtė-Einorė ir Egidijus Rainys pristatė Vilniaus centre, šiuolaikinio dizaino galerijoje „Xcelsior“. 

Ją įvertinti pirmosios suskubo žinomos moterys: aktorė Justė Zinkevičiūtė, televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, aktorė Eglė Jackaitė, viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė, Karolina Meschino ir daugelis kitų.

Renginyje pasirodė ir trys ką tik ištekėjusios žinomos merginos – dainininkės Liepa Mondeikaitė ir Saulėnė Chlevickaitė bei žurnalistė Eglė Daugėlaitė.

Bendraudamos su Žmonės.lt visos it viena juokėsi vyrus palikusios užsiimti savais reikalais: juk domėtis mada – moteriškas malonumas. 

Antai liepos pabaigoje vestuves su verslininku Evaldu Norkevičiumi atšokusi L.Mondeikaitė Žmonės.lt pasakojo vyrui trečiadienio vakarą leidusi žiūrėti krepšinį. Į kolekcijos pristatymą ji atvyko su drauge Egle. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mano vyras žiūri krepšinį. Jis būtų mielai ėjęs į renginį ir dalyvavęs, bet aš, kaip gera žmona, leidau jam žiūrėti varžybas. Užtat pasinaudojau proga susitikti su drauge – gerai, kad draugės manęs dar nepamiršo“, – juokėsi Liepa. 

Dainininkė tikino vis dar tebegyvenanti pakilia vestuvių nuotaika: „Man patinka tas žmonos statusas, bet po vestuvių pasikeitė ne daug kas. Gal tik dar labiau pamilau savo žmogų... Atsiranda dar didesnis įsipareigojimo jausmas, noras saugoti ir puoselėti santykius. Pastebėjau, kad dabar labiau linkstu kompromisų link. Juk laukia visas gyvenimas kartu... Norisi, kad būtų kuo mažiau pykčių, nuomonių išsiskyrimų. Tikrai stengiuosi būti geresnė. Mano toks charakteris, kurį reikia žaboti. Nežinau, kas man padėjo, – vyras ar santuoka, bet jaučiu, kad esu geresnė.“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prieš mėnesį už teisininko Dominyko Kryževičiaus ištekėjusi Eglė Daugėlaitė į pristatymą taip pat atvyko su drauge – ją atlydėjo bičiulė Agata. 

„Vyras tokių renginių nelabai mėgsta. Viešumas nėra jo dalykas, todėl labai stengiuosi jį apsaugoti. Be to, tokie pristatymai labai moteriški... Mados tendencijos, batelių kolekcijos ne jam – jo laisvalaikio malonumai kitokie. O aš, kaip ta gera žmona, neprieštarauju“, – šypsojosi žurnalistė.

Kaip jai sekasi įsijausti į pasikeitusį šeimyninį statusą? „Iki galo dar nesuvokiu, kad dabar esu Kryževičienė, kad žmona. Bet sveikinimų gausa vis dar tęsiasi. Tai labai malonu... Visgi po vestuvių niekas per daug nepasikeitė. Matyt, keičiasi tada, kai šeima pagausėja. Tai tada vyksta pokyčiai, santykiai“, – svarstė ji. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto džiaugsmą dėl ką tik įvykusios šventės ji irgi jaučia iki šiol. Tokį pajusti linki kiekvienam: „Mūsų sprendimas tuoktis buvo priimtas labai natūraliai. Nebuvo pompastikos, nepriėmėme to kaip didžiausio dalyko gyvenime. Taip, tai labai graži šventė, kurios linkėčiau kiekvienai merginai ir kiekvienam vyrui – reikia švęsti vestuves ir meilę. Bet man kiekviena diena šventė... Tarp manęs ir vyro dar prieš vestuves viskas buvo aišku.“

Apie pokyčius po prieš tris savaites atšoktų vestuvių Žmonės.lt papasakojo ir už politologo Jono Survilos ištekėjusi Saulenė Chlevickaitė. Mergina taip pat mada domėjosi be vyro, o su drauge Laura. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Negalėčiau pasakyti, kad kažkas būtų smarkiai pasikeitę. Suvokti žmonos statusą man vis dar sunku – tik pagalvojusi, po pauzės pasakau, kad esu Survilienė, o ne Chlevickaitė. Visuose dokumentuose jau taip parašyta, o pačiai priprasti sunku“, – kalbėjo ji.

Nors vestuves Saulėnė atšoko ką tik, J.Survila netruko išvykti darbo reikalais. „Šiuo metu jis užsienyje, nes dirba ne tik Lietuvoje. Užtat ir atėjau su drauge. Šiomis dienomis stengiuosi pasimatyti su draugėmis“, – kalbėjo atlikėja.

Apie kolekciją

Anot pačių dizainerių, rudens/žiemos kolekcija skirta miesto moteriai, kuri ieško universalumo, išskirtinumo ir patogumo. 

Kolekcijoje vyrauja ramios spalvos, ilgai kurti ir dailinti moteriškumą pabrėžiantys siluetai, natūralios ir kruopščiai atrinktos medžiagos: vilna, medvilnė, viskozė. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Stengiuosi, kad „AiMi“ drabužių modeliai nebūtų pretenzingi, kad neužgožtų moters, o ją papildytų, atskleistų visą grožį. Vadovaujuosi tuo, kad daugiau yra mažiau. Spalvas lemia sezoniškumas, tačiau ar tai būtų vasara ar žiema, spalvos visada buvo ir bus žemiškos, švelnios“, – apie savo darbus pasakoja A.Milašiūtė-Einorė.

Ji negaili gerų žodžių bendro projekto kūrybine dvasia tapusiam Egidijui Rainiui: „Jis – profesionalus dizaineris, puikiai išmanantis savo darbą, labai taktiškas, sumanus ir kupinas puikių idėjų. Darbas su Egidijumi „AiMi“ yra didelis šuolis į priekį, be to, jis – puiki kūrybinė dvasia, kuri žino ir išmano ką daro.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai