Vasarą ištekėjusi Anžela Adamovič-Gečienė laukiasi kūdikio

Anžela ir Žygimantas Gečai / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-29 08:30
Muzikiniame šou „X Faktorius“ išgarsėjusi, grupėje „Pop Ladies“ dainavusi Anžela Adamovič-Gečienė ir dainininkas Žygimantas Gečas greit taps tėvais.

Žinia, kad pora laukiasi, paaiškėjo, kai trečiadienio vakarą Anžela pasidalijo nuotrauka iš „Auksinių svogūnų“ ceremonijos. Matėsi į ją atvykusios A. Adamovič-Gečienės dėl nėštumo pakitusios formos. Po fotografija akimirksniu pasipylė draugų sveikinimai. Moteris mielai į juos atsakė.

Anžela ir Žygimantas susipažino muzikiniame projekte „X Faktorius“. Tikriausiai teisingas tas posakis, kad nuo neapykantos iki meilės tik vienas žingsnis. Tik šį kartą žodį neapykanta reiktų pakeisti konkurencija. 2014 metais Žygimantas tapo projekto „X Faktorius“ nugalėtoju, o Anžela užėmė antrąją vietą. Būdami varžovais jie krito vienas kitam į akį ir kaip didžiausią prizą išsinešė ne pinigus, o atrastą jausmą.

2017 m. Rugpjūčio 9 d. pora susituokė. Šią datą jie pasirinko neatsitiktinai. Ji žymi ir jų sužadėtuves. Beveik prieš du metus, Klaipėdos pajūryje, Žygimantas priklaupė ant vieno kelio ir paprašė mylimos moters rankos. Anželą su Žygimantu sutuokė kunigas Algirdas Toliatas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai