Varines vestuves paminėję Inga ir Anatolijus Oleinikai: „Jau metas pagalvoti apie atžalas“

Anatolijaus ir Ingos Oleinikų vestuvės / Viganto Ovadnevo ir Pauliaus Gvildžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš septynerius metus vestuves atšventę dainininkas, muzikinio šou „Kelias į žvaigždes 3“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas su žmona Inga, rodos, vis dar gyvena medaus mėnesio džiaugsmu. Tiek darbais, tiek namų ramybe kartu besimėgaujanti pora vienas kitą puikiai papildo. „Aš mokausi iš jos, o ji galbūt ko nors iš manęs išmoksta“, – portalui Žmonės.lt sako A.Oleinikas.

Septynerius metus santuokoje gyvenanti pora vienas kitą pažįsta daugiau nei penkiolika metų. Iš pradžių gražią draugystę puoselėję Anatolijus ir Inga laikui bėgant pajuto, jog ši perauga į meilę. Šiandien ne tik mylimąja, bet ir geriausia bičiule Ingą vadinantis A.Oleinikas šypsosi, kad net ir prabėgus daugeliui metų, jų santykiuose pilna plazdančių drugelių, it pačioje pradžioje. Tik jau supranta jie vienas kitą iš pusės žodžio.

„Būna, Inga pradeda sakinį, o aš pabaigiu. Kai dirbame kartu, pavyzdžiui, net būdami skirtinguose renginio kampuose, pažiūrime vienas į kitą ir viskas aišku – aha, reikia garsą tvarkyti, žmones rikiuoti... Aplinkiniai kartais juokauja, kad, va, kalbate jūs kažkokiais kodais. Lengva, kai jauti žmogų“, – įsitikinęs jis.

Anatolijaus ir Ingos Oleinikų vestuvės / Pauliaus Gvildžio nuotr.

Anatolijus ir Inga septintąsias vestuvių metines atšventė šių metų liepos 27-ąją. Pasak pašnekovo, santuokos sukaktį šįkart jie paminėjo kaip niekad originaliai – leisdami laiką namuose.

„Galbūt kitiems tai ir neskamba originaliai, tačiau mudu su džiaugsmu ir malonumu praleidome laiką namuose, apsikrovę skaniais valgiais ir gėrimais. Būtent to ir norėjome, nes visą vasarą praleidome automobilyje vykdami į koncertus, į miestų šventes. Šią vasarą nuvažiavome tūkstančius kilometrų“, – pasakoja Anatolijus.

Dainininkas atvirauja, kad kiekvienais metais su žmona vienas kitą stengdavosi nustebinti įspūdžių dovanomis, tačiau šiemet net jų nesinorėjo.

„Simboliškai padovanojome vienas kitam tai, ko reikėjo, norėjosi. Praktinių dalykų, pavyzdžiui, mokymų, kursų, kartu galime mėgautis ir burbuline vonia. Iš tiesų, juk nebūtina pritempti Mėnulio prie Žemės, kad vienas kitam parodytume savo meilę. Ai, būtina, sako žmona. Pasitaisau, būtina, bet ne visada pavyksta, nes laiko stinga“, – kalbėdamas telefonu nusikvatoja Anatolijus, o kažkur greta girdisi ir Ingos juokas.

Anatolijaus ir Ingos Oleinikų vestuvės / Pauliaus Gvildžio nuotr.

Laisvo laiko Anatolijui ir Ingai atrasti išties sudėtinga. Visą vasarą Anatolijaus koncertiniame ture praleidusi pora pirmojo karantino metu pradėjo kurti ir muzikinius sveikinimų vaizdo įrašus, kuriems vėliau prigijo pavadinimas „Dainuojantis atvirukas“. Susidomėjimas muzikiniais sveikinimo įrašais toks didelis, kad „Dainuojantys atvirukai“ vis dar plūsta į skirtingus Lietuvos miestus, o į koncertinį turą išsiruošusį dainininką pasiekia gerbėjų padėkos.

„Kai koncertavau Šiauliuose, su žmona buvome labai nustebinti. Pirmą kartą sutikome savo „atvirukus“. Pasirodo, žmonės atėjo į mano koncertą, kad ne tik paklausytų muzikos, bet ir padėkotų už sveikinimus. Labai faina, kad ne tik internete gražią žinutę parašo, bet ir gyvai susitinka“, – džiaugiasi atlikėjas.

Paklausus, galbūt vestuvių metinių proga ir vienas kitam su žmona nutarė padovanoti po „Dainuojantį atviruką“, A.Oleinikas tik pašmaikštauja.

„Kadangi metinės, tai pikantiški atvirukai gali prasidėti“, – nusikvatoja jis.

Kartu ir dirbti, ir ilsėtis kai kurioms poroms gali tapti išbandymu, tačiau tik ne Anatolijui ir Ingai. A.Oleinikas pasakoja, jog jie su žmona kartu įnėrę į visas veiklas, o tai jų santykius tik dar labiau sustiprina.

„Jokių santykių išbandymų nejuntame, nes mums lengva laiką leisti drauge. Kai šalia artimas žmogus, tai gali net per pelkę bristi ir viskas bus gerai“, – šypsosi Anatolijus ir savo žmonai pažeria komplimentų.

„Inga yra fantastiška. Ji verčia mane tobulėti ir atsiverti, pasitempti, būti geresniu ir daug ko išmokti. Pavyzdžiui, aš esu karštakošis, tai būna, kad užrėkiu ir apsisukęs jau pamirštu, o mano moteris labai kantri, leidžia man pamatyti, kad nervinuosi be reikalo. Tuomet lyg iš šono pažvelgiu į save ir pasidaro juokinga“, – jųdviejų gyvenimo pamokomis dalijasi A.Oleinikas.

O ko pora palinkėtų sau vestuvių metinių proga? Keletą sekundžių pasitaręs su žmona, Anatolijus atskleidžia, jog jiedu jau pasvajoja apie vaikus.

„Jau pasilinksminome, fainai praleidome laiką dviese, tad jau metas pagalvoti ir apie savo atžalas. Tas laikas labai greitai bėga, žiūriu, jau draugai vos ne į pirmą klasę savo vaikus veda. Tai jau turbūt metas ir mums“, – sako A.Oleinikas.

Anatolijus Oleinikas su žmona Inga / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dainos gimsta drauge

Aštuntaisiais santuokos metais besimėgaujantis A.Oleinikas visai neseniai savo gerbėjus nudžiugino ir nauju kūriniu „Tavo noras“. Jį dar prieš aštuonerius metus sukūrė buvusi A.Oleiniko mokinė Laura Skindaraitė, tačiau kol ši daina išvydo platųjį pasaulį prireikė laiko.

„Ši daina pakeitė tris ar keturis prodiuserius ir per tuos aštuonerius metus keitėsi ne kartą – padarėme vieną versiją, antrą, trečią, ketvirtą“, – pasakoja jis.

Išbrandintą ir nugludintą kūrinį savo gerbėjams pristatęs Anatolijus sako, kad kartu su prodiuseriu Vyteniu Misevičiumi dirbo tol, kol nerado ką patobulinti.

„Iš tiesų, tas procesas buvo toks sunkus. Buvo taškas, kai Vytenis jau sakė: „Nebesuprantu, ką daryti su ta daina. Jau šakės“. Tuomet mes nuleidome rankas ir galvojome, nieko nedarysime. Tačiau praėjo vos pora naktų ir atsirado sprendimas. Viskas susitvarkė, sustojo į savo vėžes ir daina pagaliau suskambėjo taip, kaip ir turėjo. Nereikėjo daugiau nieko laukti, tad ji atsirado ir radijuje, ir „YouTube“ platformoje, o dabar žmonės gali nusipirkti ją mano svetainėje“.

Anatolijaus Oleiniko dainos „Tavo noras“ vaizdo klipas:

Prie kūrinio „Tavo noras“, be jokios abejonės, prisidėjo ir Anatolijaus žmona Inga.

„Žmona prisideda prie bet ko, ką aš darau – nuo „Kelio į žvaigždes“ iki dainų leidimo. Mes ir klipą koregavome kartu, ir skambesį tvarkėme, daug diskutavome, dalijomės nuomonėmis. Klipą montuojant Ingutė žiūrėjo kadrą po kadro ir pirščiuku badė, kur ir ką pakeisti. Prodiuseriškas žvilgsnis pas žmoną yra geras, puikiai pastebi smulkmenas, tai kartu viską ir tariamės, ir darome“, – šypsosi jis.

Anatolijus intriguoja, kad netrukus pasaulį išvys ir žmonai skirtas kūrinys „Ingutė“.  

„Jį parašiau dar būdamas realybės šou „Burbulas“, tad visai netrukus jį bus galima išgirsti“, – sako A.Oleinikas.

Fotoalbumas:

„Kelio į žvaigždes 3“ nugalėtojas Anatolijus Oleinikas Druskininkuose vedė savo išrinktąją Ingą (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau