Vanessa Paradis svajoja apie kūrybingą vyrą dailiomis lūpomis

Vanessa Paradis / Incognito Films nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-08-22 12:12
Po skyrybų su ilgamečiu gyvenimo partneriu Johnny Deppu aktorė Vanessa Paradis prisipažino, kad ateityje norėtų sutikti į savo buvusį mylimąjį panašų vyrą.

Garsi aktorių pora šiemet, po keturiolikos bendro gyvenimo metų, nutraukė artimus ryšius. Pora nebuvo susituokusi, tačiau kartu susilaukė dviejų vaikų – dukros Lily-Rose Melody ir sūnaus Johno Christopherio.

V. Paradis nemėgsta atvirauti su žurnalistais, tačiau viename naujausių interviu po skyrybų prisipažino, kad ateityje savo gyvenimą vėl norėtų susieti su kūrybingu ir charizmatišku žmogumi.

„Mano skonio vyrai, be jokios abejonės, yra kūrybingi, – paklausta, koks vyras galėtų ją sužavėti, atsakė V. Paradis. – Kūrybingi vyrai su degančiomis akimis ir dailiomis lūpomis.“

Žurnalistai netruko pastebėti, kad V. Paradis idealaus vyro apibūdinimas labai primena J. Deppą.

Kadaise prisipažinusi, kad netiki sielos draugų sąvoka, o meilė, pasak jos, yra vienas trapiausių dalykų pasaulyje, V. Paradis šiuo metu romantiškais jausmais mėgaujasi tik kino teatruose – naujausias jos vaidmuo nuotaikingoje animacinėje pasakoje suaugusiems ir vaikams „Paryžiaus monstras“.

Animacinė pasaka ir didelius, ir mažus nukelia į elegantiškąjį Paryžių, kur prieš šimtmetį miesto grindiniu stypčiojo ne tik gracingos damos, bet ir rioglino nerangus monstras. Juostoje V. Paradis įkūnija geraširdę „Paukščių rojaus“ kabareto žvaigždę Liusilę.

„Paryžiaus monstras“ (ir 3D formatu!) Lietuvos kino teatrų žiūrovus džiugins jau nuo rugpjūčio 24 d.

15min.lt

Naujausi straipsniai