Vanessa Paradis pareiškimus dėl smurto Johnny Deppo šeimoje vadina „piktinančiais“

Vanesa Paradis su Džoniu Depu / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-29 18:35
Vanessa Paradis, kaip pranešama, gina Johnny Deppą laiške, kuriame pareiškimus dėl smurto šeimoje vadina „piktinančiais“.

52 metų „Karibų piratų“ (Pirates of the Caribbean) žvaigždės žmona Amber Heard po metus ir tris mėnesius trukusios santuokos šią savaitę paprašė skyrybų, o kiek vėliau teismo uždraudimo sutuoktiniui prie jos prisiartinti, esą dėl jo smurtavimo.

Kaip smurtavimo įrodymas teismui buvo pateikta nuotrauka, kurioje 30-metė aktorė atrodo su mėlyne po dešine akimi. Amber teismui tvirtino, kad Johnny praėjusį sekmadienį per ginčą paleido į ją savo „iPhone“.

Po tokių Amber pareiškimų Johnny atstovai paskelbė: „Pareikšdama apie smurtą Amber bando užsitikrinti pirmalaikį finansinį sprendimą.“

O dabar dar ir Johnny buvusi partnerė Vanessa, su kuria jis gyveno 14 metų ir turi du vaikus, 17-metę Lily-Rose ir 14-metį Jacką, griežtai paneigė Amber pareiškimus dėl smurto. Prancūzų dainininkei ir aktorei priskiriamame laiške, kurio kopiją gavo TMZ.com, sakoma, kad jam mesti kaltinimai yra piktinantys.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

„Tiems, kuriuos tai liečia: Johnny Deppas yra mano dviejų vaikų tėvas, jis yra jautrus, mylintis ir mylimas žmogus, ir aš visa savo širdimi tikiu, kad šie pastarojo meto įtarimai .... yra piktinantys“, – esą rašė Vanessa, kuri su J.Deppu gyveno nuo 1998-ųjų iki 2012-ųjų.

„Visus tuos metus, kai pažįstu Johnny, jis niekada fiziškai nesmurtavo mano atžvilgiu ir tai nė kiek neprimena to vyro, su kuriuo nugyvenau 14 nuostabių metų. Nuoširdžiai, Vanessa Paradis“, – rašoma laiške.

Jos komentarai yra panašūs į Johnny pirmosios žmonos, Lori Anne Allison, kuri aktoriaus stojo ginti šeštadienį. Lori Anne, kuri už J.Deppo ištekėjo 1983 metais, sakė, kad jis niekada fiziškai nesmurtavo jos atžvilgiu ir niekada net nėra pakėlęs balso.

Scanpix nuotr.
Scanpix nuotr.

Draugams ji sakė, kad aktorius, su kuriuo ji išsiskyrė 1985-aisiais, negalėtų smogi moteriai ir kad ji netikinti Amber pareiškimais dėl esą patirto smurto, pranešė TMZ.com.

Lori Anne pridūrė, kad Johnny yra „švelnus žmogus“, kuris savo augintinius myli taip, kaip mylėtų vaiką.

Manoma, kad buvę sutuoktiniai neseniai kalbėjosi, po ilgos ligos mirus aktoriaus 81 metų motinai Betty Sue Palmer.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai