Vanessa Paradis pagaliau apsivilks nuotakos suknelę?

Vanessa Paradis su Samueliu Benchetritu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-08 09:02
Prancūzų kino ikona Vanessa Paradis su savo vaikinu Samueliu Benchetritu per pirmadienį vykusią kino filmo „Šuo“ (prancūziškai „Chien“) premjerą tarsi patvirtino sklandančias gandas apie jųdviejų vestuves. Itin meiliai besielgianti pora, kaip manoma, susituoks 2018-ųjų vasarą.

Kovo 5 dieną vykusi filmo, kurio režisierius yra S. Benchetritas, premjera vis dar paliko paslapčių, tačiau žiedas ant piršto ir poros elgesys tarsi patvirtina, jog Vanessa ir Samuelis slapčia susižadėjo.

Pora susipažino 2016 metais, būtent filmavimo aikštelėje, mat filme „Šuo“ V. Paradis atiteko vienas iš pagrindinių vaidmenų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Šios kino juostos siužetas sukasi apie vieną vyruką, kuris gyvenime praradęs žmoną, darbą ir viską, ką tik įmanoma, netikėtai atsiduria vienoje gyvūnų parduotuvėje. Ten jis apsigyvena pakviestas šios vietos savininko.

Manoma, kad su juostos režisieriumi V. Paradis susituoks jau šią vasarą. Tai moteriai būtų pirmos vestuvės. Iki 2012 visi galvojo, kad lemtingą gyvenimo žingsnį ji žengs su ilgamečiu mylimuoju aktoriumi Johnny Deppu, tačiau du vaikus kartu auginanti pora po keturiolika metų trukusios draugystės išsiskyrė.

Samueliui Benchetritui tai jau būtų antroji santuoka. Režisierius ir aktorius kartą jau vedė. Su buvusia žmona Marie Trintignant jis augina 19 metų sūnų Julesą. Iš dar kitų santykių su Anna Mouglalis režisierius turi 10 metų dukrelę Saul.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai