Vanessa Bryant užfiksavo jauniausios dukters pirmuosius žingsnius: „Kobe tuo didžiuotųsi“

Kobe ir Vanessa Bryantai su dukromis Natalia, Gianna, Bianka ir Capri/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-27 08:00
Sekmadienį Vanessa Bryant pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame – jos ir tragiškai žuvusio vyro Kobe Bryanto jauniausios dukros Capri pirmieji žingsniai.

„Mano kūdikis! Aš taip ja didžiuojuosi. Capri žengė pirmuosius žingsnius nuo tetos Sophie iki mamos“, – rašė V. Bryant, paviešinusi filmuką su jaunėle.

Įrašas sulaukė virš 4 milijonų peržiūrų bei tūkstančių komentarų, tarp kurių vienas populiariausiųjų buvo – „Kobe tuo didžiuotųsi!“

Kobe Bryantas ir Vanessa susituokė 2001-aisiais – pora susilaukė keturių dukterų: Natalios (17), Giannos (13), Biankos (3) ir Capri (11 mėn.) Jauniausioji dukra Capri gimė praeitais metais, birželio 20 d.

Vanessa Bryant, Kobe Bryantas, Natalia Bryant, Gianna Bryant/Vida Press nuotr.
Vanessa Bryant, Kobe Bryantas, Natalia Bryant, Gianna Bryant/Vida Press nuotr.

Krepšininkas socialiniuose tinkluose nevengdavo dalytis savo ir šeimos nuotraukomis: noriai pozuodavo su dukterimis ir žmona, kuriai niekada negailėdavo komplimentų bei meilės žodžių. Socialiniuose tinkluose gausu fotografijų, kuriose užfiksuotos dukterys, o prierašai prie kadrų byloja apie džiaugsmą po darbų grįžus į jaukius namus. 

Primename, kad 41-erių krepšininkas su dukra Gianna (13) ir dar septyniais žmonėmis šių metų sausio 26 dieną žuvo nukritus sraigtasparniui.

Naujausi straipsniai