Vandenlentininkė Kamilė: „Dar nebuvo pirmadienio, kad nebūčiau norėjusi į darbą“

Kamilė Cickevičiūtė/Vadim Taika nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

„Dar nebuvo pirmadienio, kad nebūčiau norėjusi eiti į darbą“, – sako vandenlentininkė Kamilė Cickevičiūtė (22), kurios pomėgis čiuožti lentomis tiek vandeniu, tiek sniegu tapo ir darbu, ir veikla, be kurios sunkiai įsivaizduotų savo gyvenimą.

„Vandenlenčių ir snieglenčių sportas jau seniai traukė, o prieš daugiau nei trejus metus tapo neatsiejama gyvenimo dalimi. Išvažiavus su „BoardSports“ komanda į kelionę Turkijos vandenlenčių parke nutiko nelaimingas atsitikimas, po jo man prireikė devynių siūlių. Šis įvykis viską pakeitė: itin suartino su komanda ir hobis tapo mano darbu bei kasdienybe. Dabar komanda yra mano kolegos, draugai ir šeima“, – džiaugiasi Kamilė.

Mergina pasakoja, kad šis pomėgis jai kelia džiaugsmą ir labai daug gerų emocijų, padeda išreikšti save, skatina tobulėti, o kartais tai – tiesiog garantuota galimybė gerai praleisti laiką su draugais. 

„Vandenlenčių ir snieglenčių sportas vienija didžiulę bendruomenę, o ji yra subūrusi daug skirtingų asmenybių – kultūringų, stilingų ir daug pasiekusių. Dar nebuvo pirmadienio, kad nebūčiau norėjusi eiti į darbą“, – šypteli.

Kamilė Cickevičiūtė/Vadim Taika nuotr.

Sportas visiems

Mergina nori sugriauti stereotipą, kad vandenlenčių sportas – tik labai sportiškiems ir stipriems žmonėms. „Plaukti vandenlente gali visi! Pradžioje ypatingo pasirengimo nereikia, o vėliau fiziniai duomenys keičiasi su tavo ambicijomis ir treniruotėmis!“ – patikina ji.

Pati būdama sportiško sudėjimo ir nebeįsivaizduojanti savo gyvenimo be aktyvios fizinės veiklos, Kamilė juokiasi, kad visomis prasmėmis jėgas jai sugrąžina būtent vanduo.

„Po apsuktų ratų ant vandens jėgas man grąžina mėgstamas mineralinis vanduo. Apskritai vanduo – gyvybės šaltinis, todėl gertuvė visada su manimi!“ – šypteli.

Kamilė renkasi gruzinišką stiprios mineralizacijos, tačiau itin švelnaus skonio SAIRME mineralinį vandenį, kuris naudingas sportuojantiems, aktyviems žmonėms. 

SAIRME mineralinis vanduo papildytas dauguma mineralų, tad yra universalus pasirinkimas ieškantiems papildomo sveikatos šaltinio. Dėl švelnaus skonio, subalansuotos sudėties šio vandens per dieną galima išgerti neribotą kiekį. 

Kamilė Cickevičiūtė/Vadim Taika nuotr.

Traumos negąsdina

Ne paslaptis, kad ekstremaliajame sporte traumos – beveik neišvengiamos, jų patiria kone kiekvienas sportininkas, tačiau Kamilė patikina, kad jų gauti galima visur, todėl galvoti, jog tai – labai rizikinga, nereikėtų.

„Viskas priklauso nuo paties žmogaus ir jo elgesio. Čia, kaip ir kitame sporte, reikia laikytis disciplinos ir judėti tikslo link mažais žingsniais. Elgiantis atsakingai, traumų rizika sumažėja, tačiau, kaip ir visur, gali nutikti kas nors netikėto, nesėkmingo“, – teigia ji ir priduria, kad net blogi dalykai kartais turi pozityvių pasekmių – kaip ir jos minėta pirmoji trauma, po kurios įsitikino, kad šis sportas taps neatsiejama gyvenimo dalimi.

Kamilė pasakoja, kad neigiamos mintys ir abejonės kaipmat išgaruoja atsistojus ant lentos ir pradėjus čiuožti: „Visiškai atsipalaiduoju, pamirštu problemas ir stengiuosi mėgautis akimirka. Jaudulys apima tik per varžybas ar bandant naują triuką. Šiuo metu kaip tik ruošiuosi varžyboms „2 Lines“. Jaudinuosi, bet ir nekantrauju!“

Vis dėlto po aktyvių varžybų reikia leisti kūnui ir emocijoms pailsėti, kad kitąsyk vėl tvirtomis kojomis būtų galima stotis ant lentos. Taigi išlipus iš vandens Kamilės draugystė su juo nesibaigia: mergina pabrėžia vandens svarbą ir naudą organizmui – mineralinis vanduo padeda stiprinti sveikatą ir jaustis žvaliai bei energingai.

Skaitykite daugiau