Vandenlenčių sportui neatsispyrė būrys ekstremalų, tarp jų ir Simona Bandita

Simona Albavičiūtė-Bandita / Rūtos Mikalkevičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-08 21:50
Vilniaus rajone, Sudervėje, Vilnojos ežere savaitgalį veiksmo tikrai netrūko – vandens sporto mėgėjai susirinko į trečiąjį vandenlenčių parko sezono atidarymą „Wake party“.

Šventės metu visi norintieji galėjo pabandyti laisvą čiuožimą, stebėti profesionalų pasirodymus, dalyvauti pradedančiųjų čiuožėjų rungtyse su apdovanojimais.

Kiekvienas praplaukęs su vandenlente galėjo pasišildyti pirtelėje bei pasistiprinti kibinu. Tiesa, šeštadienį susirinkusius lepino kaitri saulė, todėl dauguma svečių ir smalsuolių mėgavosi vaizdais ir puikiu oru čia pat įrengtoje poilsio zonoje.

Į vandenlenčių parko atidarymą sugūžėjo visas būrys tiek smalsuolių, stebėjusių vandenyje išdarinėjamus triukus, tiek profesionalų bei šį sportą dar tik atrandančių žmonių.

Tarp „Wake party“ svečių buvo galima pamatyti ir dainininką Luką Pačkauską su žmona Vitalija, Mindaugą Ponomariovą, futbolininką Deividą Šemberą su Oksana Zlatkovaite, verslininkus Marijų Krasnicką, Marių Bieliauską, Joną Skernevičių, Saulių Voludskį su drauge Ieva, ledo ritulininką Aurelijų Kriščiūną su sūnumi, „ZIP FM“ radijo laidų vedėją Simoną Albavičiūtę-Banditą ir kitus.

Rūtos Mikalkevičiūtės nuotr.
Rūtos Mikalkevičiūtės nuotr.

Beje, Simona niekaip negalėjo išlipti iš vandens – merginai labai patiko ši vandens pramoga. Žmonės.lt primena, kad šį savaitgalį Simona suspėjo sudalyvauti dar ir kitame vandens sporto renginyje – regatoje Trakuose.

Rūtos Mikalkevičiūtės nuotr.
Rūtos Mikalkevičiūtės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai