Van Damme'as rodo jėgą: plikomis rankomis sudaužo ledo luitą ir pasistato ledinį barą

Jeanas-Claude'as Van Damme'as alaus reklamoje / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-26 10:50
Jeanas Claude'as Van Damme'as (53 m.) toliau demonstruoja savo jėgą – šįkart jis plikomis rankomis, be jokios technikos, pasistato ledo namelį-barą.

Veiksmo filmų žvaigždė alaus reklamoje vienas pats kalnuose pasistato ledinį barą – be jokio vargo jis nešioja ledo luitus, skaldo juos plikomis rankomis, vienu kojos spyriu nuspiria varveklius ar išspiria ledo sieną.

Šį alų Jeanas Claude'as Van Damme'as reklamuoja jau daugiau kaip dvejus metus, per tą laiką žiūrovai jau spėjo pamėgti plaukus į kasytę susirišusį ir džinsiniais drabužiais vilkintį herojų.

Veiksmo filmuose vis rečiau besifilmuojantis Jeanas Claude'as Van Damme'as darbo trūkumu nesiskundžia – jis yra geidžiamas reklamos užsakovų.

Štai pernai pasirodžiusi „Volvo Trucks“ reklama tapo tikru interneto hitu – joje Jeanas Claude'as Van Damme'as demonstruoja savo firminį špagatą, stovėdamas tarp dviejų važiuojančių sunkvežimių.

Šios reklamos parodiją sukūrė ir Holivudo aktorius Channingas Tatumas. Garsiam aktoriui špagato atlikti nepavyko ir parkritęs ant žemės jis keikėsi susiėmęs už tarpkojo.

„Volvo Trucks“ reklama su Jeanu Claude'u Van Damme'u šiųmetiniuose „Kanų liūtuose“ pelnė pagrindinį festivalio prizą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai