Valstybės dienos proga – Norberto Daunoravičiaus-Norbės ir kolegų trispalvė iš dūmų

Trispalvė iš dūmų
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-06 12:03
Ankstyvą ketvirtadienio rytą žiedinėje sankryžoje ties Kauno pilimi cypė padangos, aidėjo varikliai bei rūko dūmai. Geltoni, raudoni ir žali dūmai. Atletas ir motoakrobatas Aras Gibieža kartu su drifteriais Benediktu Čirba bei Norbertu Daunoravičiumi čia suruošė savo sveikinimą Valstybės dienos proga ir žiedą spalvino trispalvės spalvomis.

Visi trys sportininkai – patyrę savo sričių žinovai. Arą Gibiežą galima drąsiai vadinti garsiausiu Lietuvos motoakrobatu – pirmose varžybose dalyvavęs vos šešiolikos, 2012 m. Aras jau tapo Europos čempionu, o jo lentynos lūžta nuo medalių ir apdovanojimų. Benediktas Čirba – Lietuvos drifto čempionas, pasižymėjęs ir Europos drifto čempionate. Norbertas Daunoravičius, geriau žinomas tiesiog kaip Norbe, yra didelis šio automobilių sporto puoselėtojas, įspūdingų drifto filmų kūrėjas ir tiesiog geras nutrūktgalvis.

Trispalvė iš dūmų
Trispalvė iš dūmų

Žiede besisukantys automobiliai ir motociklas – irgi ne iš tų, kuriuos kasdien galima sutikti gatvėse. Norbe vairuoja išskirtinį, itin galingą, stipriai modifikuotą dyzelinį BMW E36. Benediktas interviu yra minėjęs, kad jo mašinoje iš standartinių detalių yra likę tik priekiniai bei galiniai posūkių žibintai bei variklio dangčio vyriai. Na, o Aro motociklas buvo tobulinamas dešimt metų, visi jo komponentai yra padaryti iš itin lengvo, tačiau labai tvirto metalo – originalias detales ir jis galėtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Trispalvė iš dūmų
Trispalvė iš dūmų

Taigi trys patyrę vairuotojai, trys stipriai modifikuotos transporto priemonės ir trijų spalvų dūmai – viskas žada įspūdingus vaizdus. Galutinis rezultatas, įamžintas vaizdo įraše, toks ir gavosi – tik reiktų paminėti, kad tai, kas atrodo paprasta įraše, yra sudėtinga gyvenime, mat suderinti driftinantį motociklą ir automobilius nebuvo paprasta dėl to, kad mašinos slysta dideliu greičiu, o motociklas tai daro kur kas lėčiau.

Trispalvė iš dūmų
Trispalvė iš dūmų

„Triukus demonstruoti visada smagu, bet kai už to stovi dar ir gilesnė prasmė, šiuo atveju, didžiavimasis savo šalimi ir tauta, viskas įgauna kur kas daugiau didingumo,“ – pasakojo „Red Bull“ atletas Aras, – „Tuo pačiu norėčiau pridėti ir padėką Lietuvos policijai bei Kauno savivaldybei, kuri leido ir padėjo mūsų dūminei trispalvei įvykti.“

Naujausi straipsniai