„Valstiečių“ ir „žaliųjų“ suvažiavime koncertavęs Andrius Mamontovas: „Tai neturi nieko bendro su mano pažiūromis“

Andriaus Mamontovo koncertas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-07 15:49
Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) suvažiavimas, kuriame partijos pirmininku perrinktas Ramūnas Karbauskis. Po oficialios renginio dalies vyko padėkos rinkėjams koncertas. Renginyje, į kurį patekti buvo galima tik su kvietimais, pasirodė muzikantas Andrius Mamontovas.

„Mane su Ramūnu (Ramūnu Karbauskiu – 15min past.) sieja bendras kultūrinis projektas. Mes esame įkūrę fondą „Švieskime vaikus“. Jis gyvuoja beveik 4 metus, mes išleidę esame apie 30 vaikiškų knygų. Skatiname lietuvių autorius rašyti knygas patiems mažiausiems skaitytojams. Dėl to aš čia ir esu“, – sakė A.Mamontovas.

Muzikantas atviras: tai nesusiję su jo pažiūromis. „Aš kažkada esu Ramūnui pažadėjęs, kad pagrosiu. Su pažiūromis ar kažkuo panašiu tai nesusiję“, – sakė muzikantas.

Jis pasakojo, jog anksčiau yra grojęs ir kitų politinių organizacijų renginiuose.

„Mes esame muzikantai ir grojame žmonėms, kurie yra salėje. Aš į juos nežiūriu, kaip į kažkokios ideologijos atstovus“, – pabrėžė A.Mamontovas, prisiminęs, kad yra grojęs ir konservatorių renginiuose.

Ar koncertuotų, jei į padėkos koncertą rinkėjams pakviestų „Darbo partija“ arba „Tvarka ir teisingumas“?

„Man atrodo, kad beveik visi Lietuvos muzikantai yra groję Kėdainiuose „Ledų šventėje“. Tai „Darbo partijos“ renginyje visi yra groję, – šyptelėjęs sakė atlikėjas. – „Tvarka ir teisingumas“ – tikrai ne. Yra tekę groti konservatorių renginy. Liberalai kvietė, bet mes iki galo kažkaip nesusitarėme. Bet šiaip visada esu atviras (pasiūlymams – 15min past.). Nepriklausau jokiai politinei jėgai, dėl to į pasiūlymus nežiūriu ideologizuotai“, – tikino A.Mamontovas.

LVŽS padėkos rinkėjams koncerte Kaune be A.Mamontovo pasirodė Naisių vasaros teatras bei Valerija iš televizijos šou projekto „Lietuvos balsas“.

15min.lt

Naujausi straipsniai