„Valentino“ rudens makiažas, kurį išmėginti norėsite jau dabar

„Valentino“ ruduo/žiema, 17/18 / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-11 08:59
Neseniai buvo pristatyta „Valentino“, kaip ir kitų mados namų, aukštosios mados rudens / žiemos kolekcija. Nors norisi pasidžiaugti vasara ir dar nepuolame žiūrėti, kokius drabužius nešiosime ateinantį šaltąjį sezoną, makiažo idėjų pasiskolinti galime. Ši ypač tiks, jei per šią šaltą vasarą mažai įdegėte.

Pažvelgus į naująją „Valentino“ kolekciją matyti, kad šaltąjį sezoną karaliaus moteriškumas ir bus nebijoma spalvų – lašišos, rausvos, alyvinės ir kt. Prie viso to garsi makiažo meistrė Pat McGrath siūlo švelnų makiažą, kurio akcentas – baltu pieštuku apvestos akys. Taip žvilgsnis atrodo gyvybingas, o veidas – gaivus, pailsėjęs, jaunatviškas.

Tai priešprieša įprastam juodam akių pieštukui. Toks makiažas tiks ir dienai, ir vakarui – tereiks ryškesnių drabužių ir / ar aksesuarų. Ieškokite ilgai išliekančio ir minkštesnio pieštuko, nes linija turi būti storesnė ir lengvai nubrėžta. Galite apibrėžti akis arba mėginti žaisti – apibrėžti išorinius ar vidinius akių kampučius.

Pati Pat McGrath kūrė „katės akių“ efektą – brėžė pieštuku visur, išskyrus vidurinę dalį apatinių vokų. Išoriniai akių kampučiai pieštuku „prailginti“.

Pieštukas gali būti matinis – dienai, o vakarui rinkitės turintį šviesą atspindinčių dalelių arba perlų /opalo perlamutro atspalvio.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai