Valentino dienos proga parengėme ne vieną staigmeną!

Žurnalo „Ji“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-08 14:18
Valentino dienos proga – 2017-ųjų meilės horoskopas + dovana – aistrą žadinančių desertų receptai, šventinis konkursas ir net 7 puikūs prizai!

Nerasime žmogaus, kuriam nerūpėtų širdies reikalai. Pakeliaukite meilės labirintais ir sužinokite, ar šiais metais sutiksite antrąją pusę, o galbūt žvaigždės jums pranašauja ne tik naują ryšį, bet ir tuoktuves, laimingą šeimyninį gyvenimą. O gal pataria būti atsargesniems ir nesivelti į aistringus santykius... Jei smalsu, atsiverskite numerio temą „Meilės horoskopas“.

Ar šiuolaikinė šeima – iššūkis vyrui? Kaip pakito moterų ir vyrų vaidmenys sociume? Paslaptimis apie santykių vingrybes dalijasi A. Stulginskio universiteto Filosofijos, psichologijos, profesinės edukologijos katedros lektorius, šeimos pedagogikos dėstytojas Albinas Pugevičius. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Santarvė neįmanoma be rūpinimosi kitu“.

Šv. Valentino diena daugelyje šalių labai laukiama: vieni mylimuosius šios šventės proga nustebina netikėtu laišku, kiti – glėbiais gėlių, treti ypatingam vakarui užsako staliuką jaukiame restoranėlyje. Svarbiausia tai, kad viskas daroma iš didelės meilės. Daugiau apie Šv. Valentino dienos tradicijas skaitykite straipsnyje „Tauriausio jausmo diena“.

Odiniai švarkai – vyrų aprangos detalė. Aukštakulniai suteikia seksualumo. Aksominiai drabužiai tinka tik močiutėms, o baltos spalvos apdarai – tik lieknoms moterims. Tokius ir daugybę kitų teiginių esame girdėjusios ne kartą. Kartu sugriaukime didžiausius mados mitus! Plačiau apie tai – rubrikoje „Mada/praktiška“.

Naujajame, 6-ajame, „Ji“ žurnalo numeryje teiraujamės gydytojo akušerio-ginekologo Tomo Lūžos, kokias pasekmes gali sukelti chlamidiozė. Pasak gydytojo, tai – paslaptinga liga, neretai aptinkama, kai pacientei jau diagnozuojamas nevaisingumas. Negydoma ji gali sukelti įvairius dubens organų uždegimus, o šie pakenkia kiaušintakiams – jie užanka ir moteris nebegali natūraliai pastoti arba išauga rizika patirti negimdinį nėštumą. Plačiau apie tai skaitykite straipsnyje „Chlamidiozė – tyliai tūnanti infekcija“.

Biblinės palankynos, kai gimusio kūdikėlio Jėzaus atėjo aplankyti Trys Karaliai, buvo kuklios. Marija svečių niekuo nepavaišino, nė nepasiūlė prisėsti, bet užtat kokių dovanų gavo! Kokios palankynų mados šiais laikais, sužinosite atsivertę straipsnį „Apie palankynų tradicijas“.

Daugybę kartų girdėjome, kaip gyvenimo būdas lemia sveikatą ir išvaizdą. Priklausomai nuo odos būklės, galime atrodyti jaunesnės arba vyresnės. Siūlome sužinoti tikslų odos amžių, kuris nebūtinai atspindi vaizdą veidrodyje ar datą pase. Plačiau apie tai ir testą rasite straipsnyje „Tikrasis odos amžius“.

Kavos aparatų pasiūla milžiniška. Sukate galvą, kokį pasirinkti: automatinį, pusiau automatinį, o gal kapsulinį?.. Kokiu aparatu pagaminta kava bus gardžiausia ir aromatingiausia? Jei ketinate investuoti į šį buitinį prietaisą, pasinaudokite eksperto patarimais. Jų ieškokite straipsnyje „Renkamės kavos aparatą“.

Meilė dažniausiai aplanko netikėtai. Ir kiekvienas svajoja bent kartą gyvenime patirti šį nuostabų jausmą. Tačiau kartais nutinka taip, kad įsimylime... savo vyro draugą. Ką daryti, kaip elgtis tokioje keblioje situacijoje, patarimų rasite psichologės Rasos Aukštinaitytės straipsnyje „Įsimylėjau vyro draugą!“

Jūsų pageidavimu, mielosios skaitytojos, – nauja rubrika „Mistinės istorijos“.

Nuo šiol jūsų pageidavimu, mieli skaitytojai, – nauja rubrika. Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak magijos žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, nereiškia, kad neegzistuoja. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis padės paaiškinti šios srities specialistai. Šįkart – apie buitinę telepatiją, ar visi galime skaityti kitų mintis.

Ką jau ką, bet troškinį, kaip ir sriubą, mes, lietuvės, ir iš kirvio paruoštume. Tradicinį su mėsa, bulvėmis ir pomidorų padažu – tai tikrai. O gal dėl skonių įvairovės pasigaminkime įdomesnio – su kokosais ar cinamonu? Siūlome pabandyti! Receptų rasite straipsnyje „Troškinys. Visada pavyks!“

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Naujausi straipsniai