Valentino diena: vienoms poroms ji tęsiasi visą gyvenimą, kitoms – tai dėmesys būtent šią akimirką

Žmonės.lt fotomontažas / INSTAGRAM/ Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šv. Valentino dieną, kai raudonomis širdimis pasipuošia parduotuvių vitrinos ir mokyklinukų žandai, mes skubame sveikinti savo artimųjų. Dažniausiai materialūs dalykai džiugina akis, tačiau sielą glosto tik patys šilčiausi, nuoširdūs žodžiai. Garsios poros dalijasi prisiminimais apie šią šventę.

Stilistė Karolina Meschino su ilgamečiu draugu Jonu Misevičiumi šios dienos perdiem nesureikšmina. Merginos manymu, dėmesį reikia rodyti ne vieną kartą per metus, bet į mylimą žmogų laiką investuoti kasdien.

„Per Valentino dieną dažniausiai nuo Jono gaunu gėlių. Jis iš tų vyrų, kuriam ši šventė nėra didžiulė šventė. Pagal Joną, šiltus jausmus reikia rodyti kiekvieną dieną, o ne dėl komercinių tikslų sukurta proga.

Abu esame romantikai. Jei šiek tiek pazyziu, vaikinas nusiliedžia, ir, pavyzdžiui, nusveda mane į filmą. Jonas savo dėmesio tikrai negaili, visą gyvenimą nesiliauja stebinęs. Labiau veiksmais, nei žodžiais. Šias laikais tai retas reiškinys“, – pasakoja K. Meschino.

Karolina Meschino su mylimuoju Jonu atostogavo Prancūzijoje / Asmeninio archyvo nuotr.

„Wear Mad by July“ drabužių ženklo įkūrėja Julija Žižė ir fotografas Laurynas Žižys tikriausiai viena tų porų, kurioms baltu pavydu pavydi aplinkiniai. Dvi nuostabios dukros ir meilė, kuriai įsiliepsnoti reikėjo mažo degtuko, vienos lemtingos akimirkos.

„Gražiausi man vyro kada nors ištarti žodžiai: Mano siela verkia iš laimės šalia tavęs! O mano citata meilės dienos proga būtų tokia: Meilė dabar jau didinga. Ji net triguba, tokios niekuomet nejaučiau! Meilės diena man nebe romantiška dviejų žmonių šventė, o graži ir jauki 4 šeimos narių vakarienė.“

Pirmagimio praėjusiais metais sulaukę Baiba Skurstene-Serdiukė ir Mykolas Serdiukai taip pat neeilinė pora. Jie tarsi įrodymas – amžius neturi jokios įtakos, jausmai nepriklauso nuo skaičiaus pase ir istorijos yra pasakojamos ne apie mūsų praeitį. Meilės istorijos dažniausiai pasakojamos šią akimirką apie tai, ką išgyvename. O Baiba su Mykolu išgyvena nusotabų amžių. Naujas būstas, pirmagimis Antanas, padykėlis augintinis Pedro. Šeimyninė idilė?

„Valentino dienos mes nesureikšminame ir didžiule švente nelaikome. Asmeniškai man užtenka ir mažų dalykų. Graži puokštė gėlių, vakarienė mėgstamame restorane. Net visa tai... Nebūtina. Mykolas dažnai nedaugžodžiauja. Tačiau jo meilę jaučiu ne vieną dieną, o visus metus, kai esame drauge. Prisipažinsiu – meilės man reikia daug“, – atvirauja Baiba.

Vesele #friendswedding #happilyeverafter #bigday #husbandandwife

A post shared by Baiba (@baiba_serdiuke) on

„Man smagu paminėti Meilės dieną, nes Meilė – jėga kuri verčia pasaulį suktis greičiau. Tai nuostabiausias jausmas pasaulyje“, – sako Kristina Ivanova.

„Per pastaruosius metus supratau, kad esu mylima ir mylinti moteris. Kartais gaunu tokių padėkų iš savo draugų ar artimųjų , kad iš laimės gumulas gerklėje stringa ir ašaros nejučia rieda upeliais. Tada supranti, kad tu iš tiesų myli pasaulį, jo žmones ir save ir viską darai vedama vieno jausmo. Tad mylėkime ir pasaulis bus daug gražesnis.“

Kristina Ivanova

Skaitykite daugiau