Valdovų rūmuose S.Vaitulionis bičiuliams pristatė pusmetį kurtą naujieną

Erika ir Merūnas Vitulskiai, Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas, Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis, Eglė Skrolytė ir Jonas Elvikis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-28 09:34
Komunikacijos specialistas, žurnalo vyrams redaktorius Saugirdas Vaitulionis ketvirtadienio vakarą draugams ir artimiesiems surengė šventę, kurios metu pristatė rafinuotą namų kvapą. „Šis kvapas sukurtas namams, į kuriuos norisi grįžti“, – sako S.Vaitulionis.

Į savų ratui skirtą vakarą Gedimino kalno papėdėje atvykusius komunikacijos specialisto bičiulius pasitiko didžiulė namų kvapo „Frankincenso“ skulptūra. Buteliuko aukštis siekė daugiau nei du, o kvapniųjų lazdelių – šešis metrus, rašoma pranešime spaudai.

Pasveikinti vakaro kaltininko atvyko Erika ir Merūnas Vitulskiai, Daina Bosas, Simona Nainė, Eglė Skrolytė ir jos vyras Jonas Elvikis, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi Jančekovu, Viktorija Siegel ir jos draugas Laurynas Suodaitis, Vaida Skaisgirė, Simona Starkutė, Elena ir Tadas Bruzguliai, Kristina Kaikarienė su šeima, Simona Lipnė, Julija Janus, Natalija Bunkė su sužadėtiniu Edgaru, Deimantė Kazėnaitė bei daugelis kitų.

Svečių fotogalerija:

„Tai, kad esu kvapų fanatikas, seniai žino visi draugai. Apie šį namų kvapą galėčiau pasakoti ir pasakoti, nes prie jo kūrimo praleista labai daug laiko. Žinojau, kad kvepalų kūrimas yra sudėtingas procesas, bet negalvojau, kad toks sudėtingas. Tai – praktiškai raketų mokslas. Reikia jausti kiekvieną mažytį lašelį, kuris gali pakeisti kvapo nešamą emociją. Kai įkvėpiau galutinio kvapo varianto, o jų, patikėkite, buvo kelios dešimtys, pasakiau, kad tai yra būtent tai. Didžiuojuosi kiekviena molekule, kuri šį vakarą sklando ore“, – džiaugsmo neslėpė S.Vaitulionis. Draugų vakaras vyko gastrobare „Valdovų sodas“ su užburiančiu vaizdu į Gedimino pilį.

Vakaro Valdovų rūmuose akimirka
Vakaro Valdovų rūmuose akimirka

Nepasiklysti kvapų pasaulyje Saugirdui padėjo „Natūralios idėjos“. Įmonės parfumerė, bei gamybos vadovė Greta Vaitulionė pasakojo, kad šiam kvapui buvo pasirinkti kvapai, kurie parfumerijos pasaulyje gyvuoja jau tūkstančius metų.

Frankinsensas yra pagrindinė šio namų kvapo akcentas – labai turtingas, primenantis klasikinius smilkalus, su lengva spygliuočių ir citrusų nata. Senovėje frankincensas buvo naudojamas išskirtinai tik karalių namuose iškilmingoms progoms.

„Idėja sukurti namų kvapą kartu su Saugirdu gimė daugiau kaip prieš pusmetį. Pažinus jį kaip žmogų, įsigilinus į kvapus, kurie jam patinka, greitai radome bendrą kalbą“, – pranešime spaudai cituojamas su Saugirdu bendradarbiavusios įmonės vadovas Paulius Vaitulionis.

Daugelis svečių šyptelėjo išgirdę vienodas, prisidėjusių žmonių prie namų kvapo gimimo, pavardes. Tačiau S.Vaitulionis patikino, kad jie nėra giminės, tai tiesiog smagus sutapimas. „Vienintelis dalykas, kas mus sieja, yra meilė kvapams ir kokybei“, – juokėsi žinomas vyras.

Vakaro Valdovų rūmuose akimirka
Vakaro Valdovų rūmuose akimirka

Naujausi straipsniai