Valdovų rūmuose įspūdingą koncertą surengęs Vaidas Baumila: „Ilgai laukiau šios dienos“

Vaido Baumilos koncertas Valdovų rūmuose / G. Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ne itin šiltą trečiadienio vakarą muzikos mylėtojai rinkose į Vilniuje esančius Valdovų rūmus. Didžiajame kieme kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru dainininkas Vaidas Baumila surengė ilgai lauktą koncertą.

Gyvo garso koncerte buvo galima išgirsti hitais tapusius V. Baumilos kūrinius „Suknelė“, „Dviese“, „This Time“ bei naujausias dainas, pagardintas pučiamųjų instrumentų energija. Vakaro metu į sceną žengė ir ypatingi svečiai, tarp kurių – dainininkės Justė Starinskaitė bei Sofija Vasilevskytė.

„Ateinančio koncerto laukiu su dideliu nekantrumu ir, prisipažinsiu, jauduliu. Šį vakarą pristatysiu kitokias savo dainų aranžuotes, naujai skambančius pažįstamus, o taip pat ir dar niekur negirdėtus kūrinius. Tikiu, kad kartu su pučiamųjų instrumentų orkestru sukursime įspūdingą vakarą ir prikelsime Vilniaus senamiestį iš vasarinio snaudulio“, – prieš koncertą kalbėjo V. Baumila.

Valdovų rūmų Didžiajame kieme vykęs koncertas, pasak V. Baumilos, buvo išskirtinis ir labai laukiamas įvykis jo gyvenime.

„Koncertuojant tokioje didingoje vietoje apima žodžiais sunkiai nupasakojamas jausmas“, – mintimis apie koncertą dalijosi dainininkas.

Vaido Baumilos koncertas Valdovų rūmuose (28 nuotr.)
+22
Skaitykite daugiau